X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Око - оптичний прилад

Завантажити презентацію

Око - оптичний прилад

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Миколаївська загальноосвітня школа № 64 Око - оптичний прилад Учні 7-А класу Вчитель : Башмакова А.В.

Слайд 2

Око людини Око людини – зоровий аналізатор, 95% інформації про навколишній світ ми отримуємо через очі. Сучасна людина цілий день працює з близькорозсташованими об’єктами: дивиться на екран комп’ютера, читає. На очі йде велике навантаження, в результаті чого багато людей мають дефекти зору. Кожен повинен знати як влаштоване око, які його функції.

Слайд 3

Особливості ока Око являє собою оптичну систему. Це кулясте тіло діаметром 25 мм і масою 8 г. Оптична сила ока при розслабленому очному м’язі становить 59 дптр, при максимальній напрузі м’яза – 70 дптр. Здатність ока пристосовуватися до різної яскравості предметів, що спстерігаються називається адаптацією. Здатність кришталика змінювати свою кривизну в разі зміни відстані до предмета, який розглядаємо, називається акомодацією.

Слайд 4

Будова ока

Слайд 5

Зображення Він фокусує промені на сітчатці, завдяки чому виникає дійсне, зменшене, перевернене зображення предметів, які мозок коректує в пряме. Промені фокусуються на сітчатці, на задній стінці ока. Око, як оптична система,включає в себе роговицю, хрусталик, склисте тіло.Основна роль в створенні зображення належить хрусталику.

Слайд 6

Вади зору Короткозорість - це вада зору, у разі якої фокус оптичної системи ока в спокійному стані розташований перед сітківкою. Короткозорість коригується носінням окулярів із розсіювальними лінзами.

Слайд 7

Вади зору Далекозорість – це вада зору, у разі якої фокус оптичної системи ока в спокійному стані розташований за сітківкою. Далекозорість коригується носінням окулярів зі збиральними лінзами.

Слайд 8

Око бджоли Бджола чітко розрізняє форму, розміри й швидкість об’єкта, що промайнув поблизу неї. Око бджоли сприймає ультрафіолетове випромінювання. Бджола відрізняє площину поляризації світла, що розсіяне в небі, і це дає їй змогу орієнтуватися в просторі.