X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Найдивовижніші істоти нашої планети"

Завантажити презентацію

"Найдивовижніші істоти нашої планети"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Найдивовижніші істоти нашої планети

Слайд 2

Найдивовижніші риби Одна з найстаріших риб Найбільші риби Найменші риби Незвичайний рух риб

Слайд 3

Латимерія Латимерія - єдиний нині живий представник загону целакантоподібних і надряду кистеперих риб, які, як вважалося, повністю вимерли. У грудні 1952 р. з'ясувалося, що постійна популяція целакантів проживає у невеликій акваторії біля трьох Коморських островів.

Слайд 4

Найбільша риба в світі Це китова акула, що харчується планктоном. Найбільший екземпляр мав 12,65 м в довжину, 7 м в обхваті самій товстій частині тіла і вагу 15-21 тонн.

Слайд 5

З усіх морських риб найкоротший тіло у карликового бичка, що живе в in coral reefs of the western Pacific. Середня довжина тіла самців склає 8,9 мм, а самок - 9 мм. Дорослі особини морського коника виду Hippocampus denise зазвичай досягають в довжину всього 16 міліметрів. У минулому дослідники на них неодноразово натрапляли, але помилково приймали їх за мальків якого-небудь іншого з тридцяти двох видів морських коників. Найменші морські істоти

Слайд 6

Риби, які плавають задом наперед Латимерії можуть плавати і задом наперед, і черевом вгору, можуть стояти на голові або лежати черевом на дні ... Ниряючи, риби легко огинають перешкоди і чудово орієнтуються в навколишньому просторі, використовуючи для цієї мети електрорецепції. Але ось повзати по дну з допомогою своїх потужних плавників, як це вважалося раніше, швидше за все, не можуть. У ході спостережень з'ясувалося, що латимерія веде нічний спосіб життя, опускаючись для полювання на глибину до 700 м і більше. Інший акробат в світі риб - це рибки Убангі, які плавають у всіх напрямках, навіть хвостом вперед і черевом вгору, з дивовижною спритністю. Для орієнтації Убангі використовують електричні органи, які розташовуються в кінці тіла і в стеблі хвоста і створюють навколо тіла риби постійне електричне поле.