X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
НАШІ ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ

Завантажити презентацію

НАШІ ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

7-В КЛАС ПРОПОНУЄ ВАШІЙ УВАЗІ ПРОЕКТ НАШІ ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ

Слайд 2

Слайд 3

Мета проекту Познайомити учнів із групами домашніх тварин, їх походженням, поведінкою, визначити їх місце в житті людини Розвивати логічне мислення, увагу, спостережливість Виховувати любов до “братів наших менших”, бажання піклуватися про них

Слайд 4

Слайд 5

Учнями класу була проведена пошукова робота Семикласниками зібрано інформацію про тварин, які живуть у них. Було вивчено енциклопедичну літературу. Проведено дослідження про походження , поведінку котів, собак, папуг, акваріумних рибок.

Слайд 6

У процесі роботи було проведено позакласний захід Наші улюбленці - кішки

Слайд 7

Мета позакласного заходу Познайомити учнів із походженням, поведінкою котів, визначити їх місце в житті людини Розвивати культуру зв’язного мовлення, логічне мислення, увагу, спостережливість Виховувати любов до тварин, бажання піклуватися про них

Слайд 8

Слайд 9

Здавна відомо, що найкращими друзями людей є тварини, які органічно ввійшли в наше життя. Одними з найпопулярніших є коти. Так, саме вони, не дивлячись на свою незалежність, добре співіснують разом з нами, впливаючи на наш настрій, самопочуття. Сьогодні кішка – одна з найпопулярніших домашніх тварин. У 1947 році була створена Європейська федерація любителів кішок, яка організовує виставки і проводить широку селекційну роботу. Зараз зареєстровано близько 57 порід і сотні кольорових варіацій.

Слайд 10

Слайд 11

Сторінка перша “КОТЯЧИЙ РОДОВІД” Звідки родом домашня кішка? Де її корені? Учені й досі не можуть точно відповісти на це питання. Більшість із них вважають, що перша кішка походить від дикої нубійської, лівійської кішки. Потрапивши у Західну Європу в обозах римських легіонерів, ці тварини змішалися з дикими лісовими котами і дали численне потомство, у результаті чого і виникла домашня форма. Тепер на нашій планеті живуть більше ніж 400 мільйонів домашніх кішок, хоч розповсюджені вони нерівномірно. Перше місце у світі за чисельністю міцно утримує США, а в Перу і Габоні цих тварин взагалі немає. В Австралії, наприклад, на кожних десять мешканців припадає дев’ять кішок. Підраховано, що кожна третя людина в Європі піклується про одну або кількох мурок. В останнє десятиліття навіть виникли музеї, присвячені кішкам. Численні експонати – від мумій до картин авангардистів – приваблюють тисячі відвідувачів.

Слайд 12

Слайд 13

Напевно, історія пішла б іншим шляхом, якби на світі не було домашньої кішки, яка знищила орди гризунів і зберегла для людей запаси продуктів. Слід додати, що пухнасті красені мали неабиякий емоційний вплив на багатьох видатних людей різних часів і народів.

Слайд 14

Так, В. Гюго ніжно любив свого кота Гавроша.

Слайд 15

У своєму будинку на околиці Гавани Е. Хемінгуей дав притулок цілій колонії котів і постійно піклувався про них.

Слайд 16

Видатного шахіста Олександра Альохіна на всіх турнірах супроводжував його чотириногий “талісман” – сіамський кіт Чесс.

Слайд 17

Сторінка друга “ЗНАЙОМА НЕЗНАЙОМКА” Пухнаста, м’яка шерсть, швидкі, енергійні рухи, виразні очі, сила й темперамент, пластичність. І все це органічно поєднується . За кілька тисячоліть “домашнього” існування зовнішній вигляд нашої мурки майже не змінився. Кішка – високорозвинена істота з різними моделями поведінки. Будова її тіла ідеально пристосована до того способу життя, який вона веде.

Слайд 18

Видатний німецький натураліст А. Брем розглядав домашню кішку як зразок усіх котячих і називав її “майстерним творінням природи”.

Слайд 19

Максимальну рухливість та елегантність рухів маленькому хижаку забезпечує хребет, який легко вгинається і розтягується. Цим пояснюється , до речі, віртуозна здатність кішки перевертаться в повітрі навколо своєї осі. Найсильніші з 500 котячих м’язів розміщені на задніх лапах, плечах і в ділянці шиї. Це дає змогу тварині стрибати у висоту до 3 метрів, а в довжину – до 15 метрів. Рятуючись від переслідування, вона може розвивати швидкість до 200 км/год та утримувати її на коротких дистанціях.

Слайд 20

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія