X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Надання першої допомоги при переохолодженні і обмороженні

Завантажити презентацію

Надання першої допомоги при переохолодженні і обмороженні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала Балашова Маргарита 11-Е Надання першої допомоги при переохолодженні і обмороженні

Слайд 2

Стадії обмороження

Слайд 3

Перша допомога

Слайд 4

Дії при наданні першої медичної допомоги

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Дії при обмороженнях різних стадій При обмороженні І ступеню: ділянки тіла, що охолоджені, необхідно зігріти до почервоніння теплими руками, легким масажем, розтиранням тканиною з вовни, диханням, а потім накласти ватно-марлеву пов’язку. При обмороженні II-IV ступеню: швидке зігрівання, масаж або розтирання не робіть. Слід накласти на уражену поверхню теплоізолюючу пов’язку (шар марлі, товстий шар вати, знов шар марлі, а зверху клейонку або прогумовану тканину). Уражені кінцівки зафіксуйте за допомогою підручних засобів (шматок дошки або фанери, щільний картон), які накладаються та фіксуються зверху пов’язки. Для теплоізоляції можна використовувати ватники, куфайки, вовняну тканину тощо. Ураженим дають пити теплу рідину, гарячу їжу, невелику кількість алкоголю, таблетку аспірину або анальгіну, по 2 таблетки „Но-шпи” або папаверину.

Слайд 8

Слайд 9

1. Використовувати сніг для розтирання уражених зон, так як в такі моменти відзначається надзвичайна крихкість кровоносних судин кистей, і таке розтирання може пошкодити їх. 2. Використовувати гарячий душ, ванну, гарячі грілки або інтенсивне розтирання для зігріву потерпілого. Такі дії в даному випадку неприйнятні, та як різкий перепад температури не дасть можливості відновитися процесу кровообігу, що може стати причиною загибелі уражених ділянок шкірного покриву. 3. Змащувати обморожені зони мазями або жиром – це призводить до травм шкірного покриву, а також підсилює його охолодження. 4. Пропонувати потерпілому кави або спиртні напої. Вживання даного роду напоїв призводить до різкого розширення судин, що може спровокувати їх розрив, а, отже, і розвиток внутрішньої кровотечі або порушення функціонування серця. 5. Власноруч розкривати пухирі в області уражених ділянок шкіри.