X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Молочні продукти"

Завантажити презентацію

"Молочні продукти"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Молочні продукти

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

В останні роки випуск молочної продукції в Україні зростає. Зростання обсягів продукції, що випускається вимагає від виробників розширення збуту, збільшення термінів зберігання, поліпшення якості упаковки та зменшення її ваги. Молоко - єдиний продукт харчування в перші місяці життя людини. Для старих, кволих і хворих людей молоко є незамінною їжею.  «Молоко, - писав академік І. П. Павлов, - це дивовижна їжа, приготована самою природою». Встановлено, що цей продукт містить понад ста найцінніших компонентів. У нього входять всі необхідні для життєдіяльності організму речовини: білки, жири, вуглеводи, мінеральні солі, вітаміни. Ці компоненти молока добре збалансовані, завдяки чому легко і повністю засвоюються. З кожним роком збільшується обсяг споживання молока і молочних продуктів. Молочні продукти популярні в Україні у всіх категорій населення незалежно від віку, місця проживання та матеріального достатку.

Слайд 9

Сировина і виробництво Сировина для вироблення різних видів питного молока служить незбиране коров'яче молоко, не нижче 2-го молоко знежирене, отримане при сепарірованіі незбираного молока,; вершки з коров'ячого молока зміст не більше 30% жиру,; сухе незбиране та знежирене молоко вищого сорту, отримане розпилювальної сушкою ; різні смакові і ароматичні наповнювачі (какао, кава, цукор, соки тощо) і вітаміни. Технологія приготування питного молока різних видів передбачає збереження якості сировини з моменту отримання його на фермі до передачі в торгову мережу. Технологічний процес складається з наступних основних технологічних операцій: 1. приймання і підготовка сировини, 2. теплова обробка, гомогенізація молока та змішування з наповнювачами (у разі випуску питного молока з ароматичними та смаковими добавками), 3. розлив, упаковка і маркування, 4. зберігання і транспортування. При виробленні питного молока його приймають у відповідності з діючими Державними стандартами, технологічними інструкціями та ін Особливості виконання окремих технологічних операцій викладаються нижче при описі технології виробництва кожного виду питного молока.