X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Медоносні рослини

Завантажити презентацію

Медоносні рослини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Медоносні рослини

Слайд 2

Соняшник Соняшник — чудова медоносна рослина. З 1 га його посівів під час цвітіння бджоли збирають до 40 кг меду. При цьому значно поліпшується запилення квіток, що підвищує врожай

Слайд 3

Акація Акація одна з найкращих, високопродуктивних, але примхливих ранньолітніх медоносів, що дає продуктивний взяток. Є дані, що одне дерево у віці 10—30 років дає до 8 кг меду. Мед з неї один з кращих, він білий, прозорий, має ніжний аромат.

Слайд 4

Малина Малина — прекрасний медонос, дає багато нектару. За період цвітіння з 1 га бджоли можуть зібрати 50-100 кг меду. Крім нектару, бджоли збирають і пилок. Особливістю малини як медоносу є те, що вона має тривалий період цвітіння Малиновий мед світлий, часто білий, з досить приємним смаком і ароматом, він дуже гарний для зимової годівлі бджіл.

Слайд 5

Липа Квітучу липу відвідують понад 70 видів комах. Бджоли беруть з одного дорослого дерева меду стільки, як із гектара гречки. У сприятливі роки бджолина сім’я може зібрати з кожного дорослого дерева липи дрібнолистої до 5 кг меду за добу. За сезон сім’я збирає до 50 кг. Але частіше взяток обмежується 20 кг.

Слайд 6

Клен Клен звичайний високопродуктивний весняний медонос і пилконос. Цвіте у квітні — травні. Поширений майже по всій Україні. Мед з клена звичайного світлий, запашний, приємний на смак.

Слайд 7

Гречка Гречка — цінна медоносна рослина. З 1 га посіву гречки забезпе чує в середньому збір 40 — 60 кг меду, а за сприятливих погодних умов 90 — 100 кг. Одночасно з медозбором бджоли запилюють квітки гречки і різко підвищують її врожайність.

Слайд 8

Цілющі властивості меду МЕД - найуніверсальніший лікарський засіб, який широко застосовується в народній медицині.Він чудовий натуральний продукт,до його складу входять вітаміни.Мед-ефективний заспокійливий засіб ,що сприятливо впливає на нервову систему.Він володіє бактерицидною дією, покращує обмін речовин,, дієпротизапально, антиалергійно і тонізуюче. Мед нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту, стимулює функції внутрішніх органів, попереджує склероз,покращує живлення шкіри, нормалізує сон, стимулює захисні сили організму, активізує розумову діяльність, підвищує імунітет.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія