X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Людина,як частина природи"

Завантажити презентацію

"Людина,як частина природи"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Людина,як частина природи

Слайд 2

У наші дні слово "природа" використовується в багатьох значеннях , йому може надаватися різний зміст. Широко розуміється природа - це буття , Всесвіт , все розмаїття рухомої матерії , її різноманітні стани і властивості . У цьому випадку природа включає в себе і суспільство

Слайд 3

Однак склалася і інша точка зору , згідно з якою природа - все те , що як би протистоїть суспільству , без чого суспільство , тобто люди разом із створеним їх руками продуктом не можуть існувати.

Слайд 4

Основу природи становлять елементарні частинки і поля , що утворюють космічний простір , Всесвіт. З елементарних Частинок формуються атоми , з яких складаються хімічні елементи. Хіміком Д. І. Менделєєвим (1834 - 1907) були розкриті закономірності виникнення хімічних елементів , йому належить відкриття періодичного закону хімічних елементів.

Слайд 5

У ньому відображений стрибкоподібний характер змін хімізму залежно від зміни маси або атомної ваги . Закон Менделєєва вказує на єдність протилежних властивостей в кожному елементі , визначає його місце в загальному єдності.

Слайд 6

Космічний простір заселений гігантськими за масою і енергії згустками матерії - зірками і планетами , що утворюють Галактику . У свою чергу , сукупність галактик , що рухаються у величезних просторах Всесвіту , утворюють Метагалактику. Природа в межах Метагалактики відрізняється своєрідним будовою. Суттєвою ознакою структури природи є її стан - рухливе і мінливе , мінливий в кожен момент часу і ніколи не повертається до колишнього способу рівновагу.

Слайд 7

Видатний російський вчений В. І. Вернадський визначав таку будову природи поняттям організованість . Еволюція планет призводить до виникнення органічного світу і появи живої речовини.

<