X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЛЕЛЕКА

Завантажити презентацію

ЛЕЛЕКА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЛЕЛЕКА Природоохоронна програма ПАТ «Прикарпаттяобленерго» зі збереження біорізноманіття

Слайд 2

Символізм білого лелеки Білий лелека з давніх-давен користується симпатією і повагою людей. Сприймається як очисник від нечесті. Вважається, що гніздиться лише у добрих людей. Образ птаха пов’язаний із народженням дітей. Має славу передбачливого і справедливого птаха, вірного у шлюбі та прив’язаного до потомства.

Слайд 3

Чи знаєте ви, що: Територію України білий лелека заселив лише у XVI-XVII ст. За їжею для пташенят лелеки літають до 10 км. Сім’я з пташенятами споживає в день до 5 кг їжі. Середня тривалість життя птахів – 8-9 років. Найчастіше першим прилітає самець, а через тиждень – самка. Міграційний шлях білого лелеки досягає 10 тис. км.

Слайд 4

Лелека – вид, що зникає У світі налічується понад 160 тисяч гніздових пар білого лелеки, з яких 30 тисяч мешкають в Україні. У 1934 році на Львівщині налічувалося 5430 гнізд, у 1987 році – 1442. В Україні білий лелека охороняється законом України “Про тваринний світ”, Бонською, Бернською та Рамсарською конвенціями, ратифікованими у 1996 році.

Слайд 5

Політика з КСВ на 2011-2014 роки Для ПАТ «Прикарпаттяобленерго» корпоративна соціальна відповідальність – це щоденна добровільна робота компанії, спрямована на взаємодію з усіма заінтересованими сторонами Прикарпаття задля розвитку довірливих відносин.

Слайд 6

Ключові прагнення (зобов’язання) компанії з КСВ Прагнення з КСВ Прикарпаттяобленерго