X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кровоносні судини. Два кола кровообігу

Завантажити презентацію

Кровоносні судини. Два кола кровообігу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Кровоносні судини- це складові серцево-судинної системи, які забезпечують транспорт крові до усіх органів тіла людини, забезпечуючи обмін речовин між кров'ю та навколишніми тканинами. Ангіологія – розділ медицини, що займається вивченням кровоносних та лімфатичних судин.

Слайд 3

Кровообіг - процес постійної циркуляції крові в організмі, що забезпечує його життєдіяльність. Кровоносну систему об'єднують із лімфатичною системою в кардіоваскулярну систему.

Слайд 4

Артерії - це міцні, еластичні судини. Їх стінки в основному утворені пружною м'язовою тканиною. Артерії несуть кров від серця до органів і тканин. Найбільша артерія в організмі людини - аорта.

Слайд 5

В артеріях кров рухається під великим тиском, який вони витримують завдяки будові своїх стінок. Стінка складається з трьох шарів різних тканин: внутрішнього (епітеліальна тканина), середнього (м’язова тканина) та зовнішнього (сполучна тканина). Артерії розгалуджуються і переходять в артеріоли, а потім в капіляри.

Слайд 6

Вени - кровоносні судини, якими кров рухається до серця. Вони формують венозну систему судин, яка є частиною серцево-судинної системи. Всередині вен знаходяться кишенькові клапани, які перешкоджають зворотному току крові.

Слайд 7

У венах кров рухається із малим тиском, тому їх стінка хоч і складається з трьох шарів, але вони набагато тонші і саме із-за м’язового шару. Вени розгалуджуються і переходять в венули, а потім в капіляри.

Слайд 8

Капіляри - найдрібніші кровоносні судини тіла. Вони утворюють величезну розгалужену мере