X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кров і лімфа. Варіант 3

Завантажити презентацію

Кров і лімфа. Варіант 3

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тайна зниклої бактерії

Слайд 2

Лейкоцити - це піхота, що защає організм від інфекцii.

Слайд 3

Хто ж вони такі? Лейкоцити (від грец. «Леукос» - білий, цітус - клітина) - безбарвні клітини крові. Так їх назвали на відміну від еритроцитів - червоних клітин.

Слайд 4

Лейкоцити - першокласні "розвідники" і "спецназ" нашої імунної системи. Будь-який ворог, який опинився у внутрішньому середовищі нашого організму, швидко виявляється і безжально атакується цими "відважними" клітинами.

Слайд 5

Слайд 6

Лейкоцити різними способами захищають організм від мікробів, чужорідних речовин і власних дефектних або заражених вірусом клітин. Деякі види лейкоцитів є фагоцитами (клітинами-пожирачами). Це означає, що ті молекули і клітини, які необхідно знищити, фагоцити поглинають і переварюють.

Слайд 7

Так куди ж поділась бактерія? Лейкоцити атакують бактерії золотистого стафілокока, щоб захистити людину від висипу угрів або пневмонії.

Слайд 8

Також лейкоцити поглинають клітини еритроцитів,які вже не здатні виконувати свої функції.

Слайд 9

Пізніше з'ясувалося, що лейкоцити беруть участь ще в регенерації (відновленні) тканин, згортання крові та транспорті ферментів.