X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Колишній розквіт папоротеподібних

Завантажити презентацію

Колишній розквіт папоротеподібних

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Колишній розквіт папоротеподібних

Слайд 2

1. Які риси будови є характерними для представників папоротеподібних? 2. Як розмножуються папоротеподібні? 3. Яке значення для людини мають сучасні папоротеподібні?

Слайд 3

Викопні вищі спорові рослини

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Рослинні відбитки

Слайд 7

Кам’яне вугілля

Слайд 8

1. Папоротеподібні - це рослини, що мають більш складну будову, ніж мохи. 2. Розмножуються папоротеподібні спорами, які утворюються в папоротей на нижньому боці листків, у хвощів і плаунів - в особливих спороносних колосках. Рослина папороті з великими листками являє собою нестатеве покоління. У хвощів і плаунів до нестатевого покоління належать вегетативні та спороносні пагони. 3. У сиву давнину папоротеподібні посідали панівне положення серед рослин. 4. Поклади кам’яного вугілля, що утворилися з давніх папоротеподібних, мають велике народногосподарське значення. 5. Сучасні папороті та плауни потребують охорони.

Слайд 9

Коли папоротеподібні переживали свій найбільший розквіт? Які корисні копалини утворилися із залишків вимерлих папоротеподібних? Чому слід охороняти сучасних представників відділу Папоротеподібні?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія