X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Клітини тварин. Тканини тварин, їх функції

Завантажити презентацію

Клітини тварин. Тканини тварин, їх функції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КЛІТИННА БУДОВА ТВАРИН та ОСОБЛИВОСТІ КЛІТИН ТВАРИН Урок №4

Слайд 2

Мета. Освітня. Ознайомити учнів з основною ознакою подібності представників усіх царств – клітинною будовою; розкрити особливості будови клітини тваринних організмів; почати формувати знання про клітину як елементарну структурну і функціонувальну одиницю живого. Розвиваюча. Розвивати уміння порівнювати будову рослинних і тваринних організмів, уміння аналізувати, співставляти та робити відповідні висновки. Виховна. Виховувати бережливе ставлення до оточуючого середовища, сприяти екологічному вихованню.

Слайд 3

Цитологія — наука про будову та функції клітин. Щоб вивчити організм тварин необхідно почати з найменшої живої структури – клітини.

Слайд 4

Тіла тварин, як і рослин, можуть складатися з однієї клітини або з багатьох, тобто існують одноклітинні та багатоклітинні тварини. Не існує тварини, організм якої не мав би клітинної будови. Тому можна зробити висновок, що клітина є одиницею будови.

Слайд 5