X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Класифікація квіткових рослин. Розподіл квіткових на класи й родини

Завантажити презентацію

Класифікація квіткових рослин. Розподіл квіткових на класи й родини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Класифікація квіткових рослин. Розподіл квіткових на класи й родини

Слайд 2

1. У яких умовах можуть зростати покритонасінні рослини? 2. Чим покритонасінні рослини відрізняються від голонасінних? 3. Які загальні ознаки покритонасінних рослин можна назвати?

Слайд 3

Слайд 4

Насінини Однодольних та Дводольних

Слайд 5

Дводольні

Слайд 6

О Д Н О Д О Л Ь Н І

Слайд 7

Практична робота № 4. Розпізнавання видів кімнатних рослин Мета: навчитися розпізнавати кімнатні рослини та характеризувати їх, відображаючи пристосованість до місць зростання в природних умовах. Обладнання й матеріали: довідники з кімнатних рослин, кімнатні рослини з різних природних біотопів або їхні зображення на малюнках чи фотографіях, зразки паспортів кімнатних рослин.

Слайд 8

Хід роботи 1. Розгляньте надані вам кімнатні рослини або їх зображення і визначте їхні назви, використовуючи відповідні довідники. 2. Використовуючи матеріали довідників, розподіліть рослини на три групи згідно з умовами їх зростання у природі: «Рослини посушливих територій», «Рослини вологих територій», «Рослини територій середньої зволоженості». 3. Розгляньте рослини, які належать до групи «Рослини посушливих територій». Визначте ознаки, які є характерними для рослин цієї групи, і запишіть їх у таблицю. 4. Розгляньте рослини, які належать до групи «Рослини вологих територій». Визначте ознаки, які є характерними для рослин цієї групи, і запишіть їх у таблицю. 5. Розгляньте рослини, які належать до групи «Рослини територій середньої зволоженості». Визначте ознаки, які є характерними для рослин цієї групи, і запишіть їх у таблицю. 6. Виберіть по одній рослині з кожної групи й заповніть на неї паспорт згідно з наявним зразком. 7. Закінчіть заповнення таблиці та зробіть висновок, у якому вкажіть, яким чином рослини пристосовуються до різних умов існування в природі.

Слайд 9

Бегонія Драцена Алое

Слайд 10

Фіалка Фікус Кактус Каланхое

Слайд 11

Група Представники Характерні риси Рослини посушливих територій Рослини вологих територій Рослини територій середньої зволоженості

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія