X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Клас Плазуни. Особливості будови і життєдіяльності

Завантажити презентацію

Клас Плазуни. Особливості будови і життєдіяльності

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготував вчитель Грищенко І.В. 2012 рік Презентація до уроку «Клас Плазуни. Особливості будови і життєдіяльності»

Слайд 2

Сьогодні ми познайомимся з представниками тваринного світу класу Плазуни Нам потрібно : 1. Розкрити особливості будови,розмноження і поведінки цих тварин. 2. Дати відповідь на питання «Чому плазуни є першими справжніми наземними тваринами ?» 3. З´ясувати значення плазунів у природі та житті людини.

Слайд 3

Сьогодні ми працюємо під девізом: Міркуємо - швидко, Відповідаємо – правильно, Працюємо – плідно.

Слайд 4

Що ми знаємо про земноводних? Знаком «+» позначте у клітинах правильні твердження. Земноводні у дорослому стані найчастіше живуть у воді. Шийний та крижовий відділи хребта земноводних мають по одному хребцю. 3. Личинки земноводних, хоча й мають зябра, дихають легенями. 4. У дорослих земноводних серце має при камери: два передсердя і один шлуночок. 5. Температури тіла земноводних не залежить від температури довкілля. 6. У земноводних добре розвинений мозочок. 7. У земноводних є сечовий міхур, не зв'язаний з сечоводами. 8. Оскільки земноводні - холоднокровні тварини, восени їх активність підвищується. 9. На території України вкрай рідко зустрічається плямиста саламандра.

Слайд 5

Відповіді ( + ,+ , -, + , -, -, -, -, +)

Слайд 6

КЛАС ПЛАЗУНИ- перші справжні наземні хордові тварини