X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Кембрійський період"

Завантажити презентацію

"Кембрійський період"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КЕМБРІЙСЬКИЙ ПЕРІОД

Слайд 2

Кембрійський період почався приблизно 570 млн. років тому, а можливо й трохи раніше, і продовжувався 70 млн. років.

Слайд 3

"Кембрійський вибух" Кембрійський еволюційний вибух - одна з найбільших загадок в історії розвитку життя на Землі. Знадобилося 2,5 млрд. років, щоб найпростіші клітини розвиулися в більш складні эукаріотні клітини, і ще 700 млн. років для виникнення перших багатоклітинних організмів. А потім, усього за якісь 100 млн. років, світ виявився заселений неймовірнітними багатоклітинними тваринами. Протягом кембрійського періоду рівень моря неодноразово підвищувався і знижувався. При цьому деякі популяції вимирали, а місця їх проживання займали інші тварини, яким, у свою чергу, приходилося пристосовуватися до нових умов життя. 

Слайд 4

Здається, що на початку кембрійського періоду відбувся справжній вибух у виникненні різноманітних форм життя. Живі організми усе ще жили тільки в морі, але ранні форми життя еволюціонували в численні безхребетні форми, що представлені всіма відомими тепер типами.

Слайд 5

Головоногі

Слайд 6

Черевоногі

Слайд 7

Трилобіти

Слайд 8

Голошкірі

Слайд 9

Рослинність Червоні водорості, з одноклітинних тварин – форамініфери з однокамерною черепашкою. У цей час виникли також губки. У морях були поширені різноманітні кишковопорожнинні.

Слайд 10

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія