X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ІСТОРІЯ ВІДКРИТТЯ КЛІТИНИ. ЗБІЛЬШУВАЛЬНІ ПРИЛАДИ. БУДОВА Й ФУНКЦІЇ РОСЛИННОЇ КЛІТИНИ

Завантажити презентацію

ІСТОРІЯ ВІДКРИТТЯ КЛІТИНИ. ЗБІЛЬШУВАЛЬНІ ПРИЛАДИ. БУДОВА Й ФУНКЦІЇ РОСЛИННОЇ КЛІТИНИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ІСТОРІЯ ВІДКРИТТЯ КЛІТИНИ. ЗБІЛЬШУВАЛЬНІ ПРИЛАДИ. БУДОВА Й ФУНКЦІЇ РОСЛИННОЇ КЛІТИНИ.

Слайд 2

1. Як ростуть рослини? 2. Чи впливає на розвиток рослини надлишок або нестача води? 3. З яких частин складається тіло вищих рослин? ?

Слайд 3

Збільшувальні прилади Електронний мікроскоп

Слайд 4

Світловий мікроскоп

Слайд 5

Електронний мікроскоп

Слайд 6

Лупа

Слайд 7

Лабораторна робота № 1. Будова рослинної клітини Хід роботи 1. Підготуйте мікроскоп до роботи. 2. Розгляньте в підручнику послідовність виготовлення тимчасового препарату. 3. На предметне скло нанесіть краплю води. 4. Помістіть у краплю води шкірочку цибулі. 5. Накрийте об’єкт покривним склом так, щоб вода була рівномірно розподілена під склом і були відсутні пухирці повітря. 6. Настройте мікроскоп і розгляньте препарат за малого збільшення. Зверніть увагу на впорядковане розташування клітин у шкірочці цибулі. Замалюйте загальний вигляд групи клітин цибулі. 7. Розгляньте препарат за великого збільшення. Знайдіть окрему клітину. Замалюйте схему будови клітини, на якій укажіть ядро, вакуоль, пластиди, цитоплазму й оболонку клітини. 8. Зробіть висновок і запишіть його в зошит.

Слайд 8

Рослинна клітина

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія