X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Індивідуальний розвиток людини (онтогенез)"

Завантажити презентацію

"Індивідуальний розвиток людини (онтогенез)"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Індивідуальний розвиток людини (онтогенез) Виконала учениця 11 класу Лозівської гімназії Воловик Алла

Слайд 2

У новонародженого значна частина скелета складається з хрящової тканини. Вона замінюється кістковою протягом багатьох років.

Слайд 3

Ось чому потрібно особливо оберігати від ударів і поштовхів голівку грудної дитини. У дитини віком 2,5-3 місяці зміцнюються шийні м'язи, і вона починає самостійно тримати голівку. Це сприяє утворенню шийного вигину.

Слайд 4

У п'ятимісячної дитини настільки розвиваються м'язи тулуба, що вона може самостійно сидіти. Так розвивається грудний вигин.

Слайд 5

На кінець першого року дитина стає на ніжки. У цей час починає формуватися поперековий вигин хребта. У 1,5-2 роки вже повністю сформовані всі вигини хребта.

Слайд 6

Раннє дитинство У цей період темп росту уповільнюється, але на другому році - 10-11 см за рік, на третьому - 8 см. У віці двох років закінчується прорізання зубів. У цей період діти інтенсивно розвиваються, особливо швидко розвивається мова, а з нею і мислення.

Слайд 7

Перше дитинство (дошкільний період) У період діти за рік виростають на 5-7 см. У віці 5-6 років з'являються перші постійні зуби. У цей період розвитку дитина сприймає багато інформації про н