X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Хребет і здоров’я"

Завантажити презентацію

"Хребет і здоров’я"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хребет і здоров’я Роботу виконав Фірстов Антон Олександрович учень 9 класу СШ № 320 м. Києва Педагогічний керівник Загородня Зоя Гнатівна

Слайд 2

Мета роботи: дослідити як впливає вага портфеля на стан хребта. Об’єкт дослідження: діти школи різного віку. Актуальність даної теми : важкий протфель і здоров’я речі не сумісні.

Слайд 3

Основні методи досліджень: описовий - систематизується та описується теоретичний матеріал; експериментальний –проводиться дослід для закріплення та поглиблення сприйняття теоретичного матеріалу.

Слайд 4

«Скажи, у якому стані твій хребет, і я скажу твій вік і стан твого здоров’я» Що найстрашніше, хвороби хребта молодшають. За даними міської дитячої поліклініки різні патології хребта діагностують навіть у вихованців дитсадків. У дитсадках диспансерна группа складає 17% від числа вихованців, а у школярів – уже понад 30%.

Слайд 5

«Коли хвороб багато, хвороба одна - хребет», - казав він. Гіппократ

Слайд 6

Володимир Андрійович Берсенєв  Кандидат медичних наук, Директор Інституту проблем болю, Заслужени лікар України, Автор книги «Біль в спині».

Слайд 7

Хребет Хребет - це основа основ, частина скелета на частку якого припадає основне навантаження, що несе стрижень нашої фігури.