X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хімічні способи захисту рослин

Завантажити презентацію

Хімічні способи захисту рослин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконали: члени гуртка “Агрохімія” Керівник: Олійник Т. А. Брилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Слайд 2

Мета: дослідити хімічні способи захисту рослин. Навчитися розрізняти види пестицидів. Ознайомитися із способами їх застосування.

Слайд 3

План 1. Пестициди - хімічний метод захисту рослин. 2. Види пестицидів за об'єктом застосування. 3. Види пестицидів за способом проникнення в організм шкідників. 4. Фунгіциди. 5. Гербіциди. 6. Біологічно активні речовини. 7. Хімічний склад пестицидів. 8. Способи застосування пестицидів.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Інсектициди — для захисту рослин від шкідливих комах; акарициди — для захисту рослин та продукції рослинництва від шкідливих кліщів; нематоциди — для захисту рослин від шкідливих нематод; родентициди — для захисту рослин від шкідливих гризунів; лімбациди — для захисту рослин від слимаків; фунгіциди — для захисту рослин від грибкових захворювань; бактерициди — для захисту рослин від бактеріальних захворювань; гербіциди — для захисту рослин від бур’янів; арборициди — для знищення деревинної та чагарникової рослинності; протруйники — для знезараження насіннєвого і садильного матеріалу від шкідливих організмів; дефоліанти — речовини, які викликають опадання листя; десиканти — хімічні речовини, які прискорюють висихання нескошених рослин

Слайд 7

За способом проникнення в організм шкідників пестициди поділяються на: кишкові — надходять в організм разом із їжею; контактні — надходять в організм через шкірні покриви; системні — здатні проникати в рослини, рухатись по їх тканинах і судинах та викликати загибель шкідливого організму при ушкодженні ними цих рослин; фумиганти — ті, що потрапляють в організм шкідників через органи дихання в пароподібному або газоподібному стані.