X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Харчові

Завантажити презентацію

Харчові

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Харчові Е добавки

Слайд 2

Е добавки застосовують для того, щоб додати продуктам більше апетитний вигляд, смак і запах.

Слайд 3

Спочатку використалися природні харчові добавки, виготовлені з натуральних продуктів, наприклад рослинні приправи.

Слайд 4

З розвитком хімії стали виготовляти Е добавки. З’явилися такі синтетичні Е добавки, як барвники, консерванти, загущувачі, стабілізатори, антиокислювачі, нейтралізатори і т.п.

Слайд 5

Вітаміни і мікроелементи, що додають у продукти і підвищувальну їхню цінність, не відносяться до Е добавок.

Слайд 6

У другій половині XX ст. спостерігався бум виробництва синтетичних Е добавок, викликаний широким поширенням напівфабрикатів. Однак останнім часом люди прагнуть до вживання корисної їжі, що змушує виробників прибігати до використання харчових добавок, виготовлених з натуральних продуктів – таких, як трави, фрукти, овочі і т.п.

Слайд 7

Натуральні харчові добавки одержують шляхом білкових реакцій, процесів ферментації і із грибкових культур. Отриманих е добавок за допомогою ферментації, можна віднести речовини, що містять концентровані заходи свіжих вершків, сиру, шашликового диму і т.п.

Слайд 8

Для зручності користування всі добавки розбиті по цільовим групам: Е-100 - Е-182 - барвники; Е-200 і далі - консерванти; Е-300 і далі - антиокислювачі (антиоксиданти); Е-400 і далі - стабілізатори консистенції; Е-450 і далі - емульгатори; Е-500 і далі - регулятори кислотності, розпушувачі; Е-600 і далі - підсилювачі смаку та аромату; Е-700 - Е-800 - запасні індекси для іншої можливої інформації; Е-900 і далі - глазуруючі агенти, поліпшувачі хліба і борошна.