X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ХАРАКТЕРИСТИКА РОСЛИН

Завантажити презентацію

ХАРАКТЕРИСТИКА РОСЛИН

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ХАРАКТЕРИСТИКА РОСЛИН

Слайд 2

1. Яка наука займається класифікацією живих організмів? 2. Які царства живих організмів ви знаєте? 3. Які характерні ознаки є властивими для царств живої природи? ?

Слайд 3

1) Рослини - автотрофні організми, які самі здатні виробляти поживні речовини (органічні) з неорганічних (води та вуглекислого газу) в зелених частинах під час процесу, що називається фотосинтез. 2) Рослини ростуть необмежено довго, не мають органів руху й ведуть прикріплений спосіб життя.

Слайд 4

3) Рослини мають органи: стебло, листок, корінь, квітку, плід. 4) Рослини здатні до розмноження - відтворення подібних до себе - і поширення з допомогою насіння.

Слайд 5

Характеристика рослин Вид Родина Клас Порядок Відділ Царство Рослини

Слайд 6

Рослини Вищі Нижчі Тіло розчленоване на органи – корінь і пагін, що складаються з різних тканин Тіло-талом, що не поділений на органи й не має тканинної будови

Слайд 7

Життєві форми вищих рослин: дерево; чагарник; напівчагарник; багаторічна трав’яниста рослина; однорічна трав’яниста рослина.

Слайд 8

Відділи рослин, які будуть вивчатися в цьому курсі: Зелені водорості. Червоні водорості. Діатомові водорості. Бурі водорості. Мохоподібні. Хвощеподібні. Плауноподібні. Папоротеподібні. Голонасінні. Покритонасінні.

Слайд 9

Слайд 10

П р е д с т а в н и к и к л а с у Політрих Баранець Кладонія

Слайд 11

Ульва Сосна Черемуха

Слайд 12

Які організми називають автотрофними? Які ознаки є характерними для представників царства Рослини? Чим відрізняються вищі й нижчі рослини? На які органи поділяється тіло вищих рослин? Навіщо рослинам потрібен поділ тіла на корінь і пагін? ?

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія