X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Характер людини. Свідомість (урок для 9 класу)

Завантажити презентацію

Характер людини. Свідомість (урок для 9 класу)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Характер людини. Свідомість

Слайд 2

Базові поняття й терміни: характер, почуття, риси характеру, увага, емоції, формування характеру, свідомість, несвідоме, підсвідомість.

Слайд 3

Характер — це сукупність стійких індивідуальних особливостей особистості, які формуються й виявляються в діяльності та спілкуванні, зумовлюючи типові для індивіда способи поведінки.

Слайд 4

Індивідуальні особливості, які утворюють характер людини, стосуються в першу чергу її волі, розуму, почуттів. Ці риси, або сторони, характеру не існують ізольовано, а знаходяться в закономірних залежностях, що визначає структурність характеру. Одні риси характеру виступають як основні й забезпечують загальну спрямованість проявів усього комплексу, інші — як другорядні.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Система відносин, в яких проявляється характер Система відносин Риси характеру

Слайд 8

Увага та її роль у сприйнятті інформації Увага — це стан активної бадьорості, який характеризується готовністю виділити з багатьох подій найважливіше й відповісти на нього активною діяльністю.

Слайд 9

Види уваги: 1) Мимовільна — пов’язана з безумовним рефлексом, не залежить від волі та свідомості, виникає без будь