X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Гістотехнологія"

Завантажити презентацію

"Гістотехнологія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Гістотехнологія

Слайд 2

Гістотехнологія — наука, що поєднує технічні засоби вивчення тканин із теоретичними знаннями про них для підготовки мікропрепаратів тканин, їх забарвлення, з метою ідентифікації порушення структури тканин та визначення бактерій, грибів, пухлин, ферментів, антигенів для діагностики патології.

Слайд 3

Завдання гістотехнології: • підготовка мікропрепаратів для гістологічного дослідження; • проведення спеціальних досліджень на тканинах із метою визначення причин хвороби; • консервування мікропрепаратів за допомогою спеціальних барвників; • удосконалення існуючих і тестування нових гістологічних методів; • підготовка тканин для патологоанатомічних досліджень із метою визначення наявності захворювання чи встановлення причин смерті.

Слайд 4

Розвиток гістотехнологій тісно пов'язаний з удосконаленням мікроскопів та розробкою методів мікроскопічного дослідження. В гістотехнології використовують різноманітні методи дослідження, які дають змогу всебічно вивчати розвиток, будову та функції тканин.

Слайд 5

Ретельне вивчення гістологічних препаратів часто допомагає діагностувати на ранніх стадіях розвитку захворювання на рак та виявляти збудників інфекційних захворювань.

Слайд 6

Гістотехнологи — спеціалісти, які безпосередньо обробляють матеріали хірургічної біопсії. Вони не співпрацюють безпосередньо з пацієнтами, але їх роль є важливою у точній діагностиці захворювання, а відповідно, й виборі правильної системи лікування хвороби. Досить часто гістотехнологи проводять дослідження тоді, коли хворий перебуває на операційному столі, і саме від їхнього висновку залежить хід операції.

Слайд 7

До гістотехнологій зараз відносять технології, пов'язані з вирощуванням окремих тканин і цілих органів.