X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гінкгові

Завантажити презентацію

Гінкгові

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентаційна робота Учениці 7-В класу Лукьянченко Надії Під керівництвом учнів 11-А класу Кучка Олександра та Оксенчук Аліни Гінкгові

Слайд 2

Загальні відомості Гінкгові (лат. Ginkgoaceae) - клас вищих рослин. Гінкго (Ginkgo biloba) - єдиний вид великого порядку гінкгових ,що процвітали протягом мезозойської ери. Висота: 40 метрів Діаметр: 4 метри Вік: до 2500 років Час появи роду: юрський період Гінкгові (лат. Ginkgoaceae), клас вищих рослин. Гінкго (Ginkgo biloba), єдиний вид великого порядку гінкгових ,що процвітали протягом мезозойської ери. Листове дерево, що досягає висоти 40 м, а в діаметрі до 4 м. Деякі дерева досягають віку 2500 років. Рід гінкго з'явився у юрському періоді і аж до середини крейдового періоду був один з найпомітніших лісових рослин всіх континентів.

Слайд 3

Сучасні гінкгові Гінкго – єдиний зберігшийся вид гінкгових, процвітаючий в час мезозойської ери. - дводомне дерево до 30-40 метрів заввишки , з гладенькою сірою корою; - походить з Китаю та Японії, де це дерево вважають священним; - у перекладі з японської мови “гінкго” означає срібний абрикос; Дерева гінкго зберегли свій первісний вигляд лише в гірській місцевості, на північному сході китайської провінції Чжецзян, висота якої 300-1100 м над рівнем моря. Гінкго – єдиний зберігшийся вид гінкгових, процвітаючий в час мезозойської ери. Гінкго – це дводомне дерево до 30-40 м заввишки , з гладенькою сірою корою. Гінкго походить з Китаю та Японії, де це дерево вважають священним. У перекладі з японської мови “гінкго” означає срібний абрикос.

Слайд 4

Морфологія 1. Крона: - відповідає пірамідальній формі, згодом – розростається. 2. Листя: - довгочерешкове, віялоподібне, дволопатове; - розвивається поодинці на довгих пагонах швидко і невеликими групами по 2-4 листка повільно; - довжина листків- 5-8 см; - жилки листка розгалуджені. 3. Коренева система: - добре розвинена; - стійка до сильних вітрів і снігових заметів. Має крону, що спочатку відповідає пірамідальній формі, а згодом – розростається. Унікальне довгочерешкове віялоподібне листя, розвивається на довгих пагонах поодинці і швидко, або невеликими групами по 2-4 листка повільно. Вшир листки досягають 5-8 см. Жилки листка з розгалуджені. Зазвичай мають добре розвинену кореневу систему, стійка до сильних вітрів і снігових заметів.

Слайд 5

Розмноження - рослина роздільностатева; - на чоловічих рослинах у сережковідних зборах спорангії (колосків) розвивається пилок; - на жіночих рослинах на довгих ніжках розвиваються по дві насінині; - запильні процеси вперше відбуваються на 25-30 році життя дерева; - насінина трохи нагадує абрикосове, однак має неприємний запах прогірклої олії, чим різко вцідрізняються від абрикосу. Рослина роздільностатева. На чоловічих рослинах у сережковідних зборах спорангії (колосків) розвивається пилок. На жіночих рослинах на довгих ніжках розвиваються по дві насінині. Запильні процеси вперше відбуваються на 25-30 році життя дерева, тільки тоді з'являється можливість сказати, якої статі дерево. Зародок розвивається вже після опадання. Насінина трохи нагадує абрикосове, однак мають неприємний запах прогірклої олії, чим різко вцідрізняються від абрикосу.