X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Генетичні основи селекції рослин"

Завантажити презентацію

"Генетичні основи селекції рослин"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Генетичні основи селекції рослин Презентацію виконала учениця 11-А Гуріна Вікторія школа №20 2013

Слайд 2

Селекція – це... Селекція(від лат.селекціо – добір) – наука про методи створення нових форм тварин, рослин, грибів і бактерій з цінними для людини властивостями

Слайд 3

Завдання селекції 1. Збільшення врожаю сортів. 2. Стійкість до захворювань. 3. Покращення якості продукції. 4. Екологічна пластичність сортів.

Слайд 4

І МЕТОД СЕЛЕКЦІЇ ДОБІР МАСОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ використовують для численних організмів (зазвичай для зернових культур рослин). приймаються для самозапильних рослин. Відбираються окремі рослини і від них отримують потомство, яке генетично однорідне. Отримують чисті лінії.

Слайд 5

Генетичний банк - це... 1.Дикий пращур капусти. 2.Білокочана капуста. 3.Кольрабі. 4.Цвітна капуста створення колекцій різних сортів,форм і навіть диких видів рослин, від яких пішли сучасні сорти.

Слайд 6

Особливості селекції рослин: Використовують як массовий,так і індивідуальний добір. Використовують різноманітні форми гібридизації спільно з мутагенами. Безплідність міжвидових гібридів долають: - отримання поліпептидних форм, - самозапилювання, - вегетативне розмноження. Широко використовують щеплення.

Слайд 7</