X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фламiнго рожевий

Завантажити презентацію

Фламiнго рожевий

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фламінго рожевий

Слайд 2

Наукова класифікація Царство: Тварини Тип: Хордові Клас: Птахи Загін: Фламінгоподібні Сімейство: Фламінгові Рід: Фламінго Вид: Фламінго рожевий

Слайд 3

Як виглядає фламінго? Фламінго неможливо сплутати з ніяким птахом через особливості будови тіла і надзвичайне забарвлення пір'я. Це досить великі птахи. Їхня висота- 120-145 см, вага- 2100-4100 г, размах крил- 149-165. Самиці менші за самців і бiльш коротконогі. По краях наддзьоб'я і підклюв’я є дрібні рогові пластинки і зубчики, які створюють цідильний апарат. Ноги у фламінго дуже довгі, на ногах по 4 пальці, причому три передні з'єднані плавальною перетинкою. Оперення у цих птахів м'яке. Колір оперення різних підвидів фламінго від ніжно-рожевого до інтенсивно-червоного, кінці крил чорні.

Слайд 4

До трьох років птахи сіро-коричневі, потім вони «надягають» дорослий наряд. Рожеве і червоне забарвлення пір’я обумовлене наявністю в тканинах пігментів - жироподібних фарбувальних речовин групи каротиноїдів. Фламінго, що живуть у неволі, через 1-2 роки втрачають свій прекрасний рожевий відтінок через одноманітне харчування. Однак у зоопарках його намагаються підтримувати, годуючи птахів морквою і буряком або вводячи в їх раціон каротин. Ось чому фламінго рожевий навіть у неволі.

Слайд 5

Слайд 6

Чому фламiнго рожевий? Давним-давно трапилася в Африці (тут фламінго найбільш поширені) страшна посуха. Люди стали хворіти, їм нічого було їсти. Смерть загрожувала кожному, переходячи з будинку в будинок. Біля одного з селищ збереглося озеро, але воно було солоним і не могло врятувати людей. Фламінго, що мали тоді білий колір, повернулися з перельоту до цього озера і дізналися, що люди вмирають. Птахи стали своїми дзьобами відщипувати від себе шматочки м'яса і годувати маленьких дітей. Кров сочилася з тіла птахів, бруднила пір'я. Поступово вся зграя фламінго стала рожево-червоною від власної крові. Посуха закінчилася, безліч дітей було врятовано. Фламінго відлетіли, але коли повернулися через рік, їх пір'я було, як і раніше, рожевим. Цей красивий колір став нагородою добрим птахам і постійним нагадуванням людям про самовідданість сильних, терплячих фламінго. І це дійсно так: фламінго не тільки красиві, але і зовсім невибагливі - вони здатні витерпіти важкі природні умови.