X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Деградація природи"

Завантажити презентацію

"Деградація природи"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Деградація природи

Слайд 2

Деградація природи - процес порушення екологічної рівноваги, який спричиняється природними чи антропогенними факторами і призводить до руйнації навколишнього середовища.

Слайд 3

Багато років, ресурси біосфери витрачались у максимальних обсягах. Людство вступило у XX століття під гаслом: природа не храм, а майстерня. Такий хід не міг не завершитися глобальною деградацією природного середовища.

Слайд 4

Особливо численними стали застереження про деградацію природи планети у другій половині XX століття, коли окремі локальні eкoлoгiчнi лиха почали переростати в глобальну екологічну кризу.

Слайд 5

У XX столітті багато учених висловлювали стурбованість iз приводу загрози людству з боку наслідків науково-технічного прогресу. Однак yci цi застереження отримали мало заходів у відповідь - екологічна криза природного середовища посилювалась.

Слайд 6

Темпи зміни параметрів біосфери, породжені цією екологічною кризою, виявились у тисячі разів вищими за темпи природної еволюції. Розпочалася загальна глобальна деградація природного середовища.

Слайд 7

На фоні загальної деградації природного середовища створюються передумови для розвитку надзвичайних екологічних ситуацій та екологічних катастроф.