X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Далекосхідні тигри"

Завантажити презентацію

"Далекосхідні тигри"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Далекосхідні тигри” Сінгапур, Гонконг, Південна Корея

Слайд 2

Сінгапур Самостійна держава з 1965 р. Площа — 646 км2.

Слайд 3

Державні символи Прапор Герб

Слайд 4

Розташування Республіка Сінгапур розташована у південно-східній Азії на островах між Малайзією та Індонезією.

Слайд 5

Клімат Сінгапур розташований на 1 градус на північ від екватора. Тому кліматичні умови в Сінгапурі класифікується як екваторіальні (Кеппенівська класифікації клімату), які характеризуються слабо вираженими сезонними змінами. Завдяки своєму географічному положенню і впливу морів, тут характерна рівномірність температури і тиску, спостерігається висока вологість і рясні опади. Відносна вологість має добовий діапазон: високі показники з раннього ранку до середини дня — 60%, але вже потім вона опускається нижче 50%. У травні 2009 року середня відносна вологість становила 83%, це було ще більше, а ніж дані в 79,1% у травні 2008 року.

Слайд 6

Слайд 7

Геологія  Сінгапур вбачається, як технологічний острів створений, частково, руками його жителів, але він таки має свою характерну геологічну особливість та будову. Основна особливість — Сингапур є плодом сейсмічних активностей, зокрема, вулканічної діяльності, чому підтвердженням є залишки вулканічних порід, з яких складаються Букіт Тіма (Bukit Timah) та острова Вудлендс (Woodlands) і Пулау Убін (Pulau Ubin). Основну частину цих вивержених порід складає граніт.