X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Cсавці

Завантажити презентацію

Cсавці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Робота на тему: ССАВЦІ

Слайд 2

Речовина, яку виділяє особлива залоза скунсів з метою захисту від ворогів, може на деякий час паралізувати дихання своєї жертви. Крім того, так вони позначають свою територію для полювання. Живляться вони комахами і маленькими тваринками. Великі чорні і білі смуги є своєрідним попередження для ворогів. Якщо ж це не допомагає, то скунси захищаються неприємним запахом. Чому скунси мають такий неприємний запах?

Слайд 3

У природному стані собаки та лисиці інстинктивно закопують залишки їжі. Лисиця, вполювавши велику здобич, звичайно не може з’їсти її одразу, тому вона вириває ямку і закопує залишки, щоб доїсти їх потім. Тому й собаки, інтенсивно наслідують своїх предків, закопуючи кістки про запас. Чому собаки закопують кістки ?

Слайд 4

Тигр - це велика кішка. Полює він зазвичай у сутінках. Смужки дозволяють йому бути непомітним, коли він полює на свою здобич: оленя, антилопу чи дикого кабана. Підстерігши здобич, він стрибає їй на спину. Чому тигри смугасті?

Слайд 5

чихуахуа важать трохи більше кілограма. цю породу собак вивели в мексиці. Які собаки найлегші?

Слайд 6

Гепард є найпрудкішим ссавцем. Він має великі лапи і гнучке тіло, тому може обігнати навіть швидкий поїзд. Зі швидкістю близько 100 км/год. він може пробігти невеликі відстані, що є компенсацією нетерплячості у полюванні. Зайці, маленькі антилопи і птахи є головною його здобиччю. Гепард полює зазвичай один чи два рази на тиждень. Який ссавець найпрудкіший?

Слайд 7

При народженні синій кит досягає в довжину 7 м. Через 13 років він стає статевозрілою особою. До цього часу він виростає близько 30 м і важить у середньому 150 т. Серце синього кита важить 0,5 т і перекачує 8 т крові. Які завбільшки виростають кити?

Слайд 8

Кити – ссавці, отже, вони повинні періодично підніматися на поверхню для того, щоб зробити вдих, а крім того, їм потрібно підтримувати певний об’єм легень, щоб триматися на поверхні. Приспаний наркотиками кит або тоне, або припиняє дихати і гине. Чи сплять кити ?

Слайд 9

Кажани використовують з цією метою свій природний ультразвуковий локатор. Вони випромінюють ультразвукові коливання і за допомогою відбитої від навколишніх предметів луни, визначають перешкоди на своєму шляху. Яким чином кажан орієнтується у темряві?

Слайд 10

Найбільший гризун у світі – південно-американська водяна свинка, що не має нічого спільного із справжніми свинями. Водяна свинка(або капібара), яка досягає понад метр у довжину і важить понад 50 кг, є родичкою симпатичної морської свинки. Скільки важить найбільший гризун ?

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Біологія