X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чудо-огірок

Завантажити презентацію

Чудо-огірок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чудо-огірок

Слайд 2

Актуальність даної теми в тому, що мені було цікаво побачити кінцевий результат дослідницької роботи, отримати врожай огірків з власної ділянки.

Слайд 3

Мета проекту Виявити сприятливі умови для зростання і розвитку овочевої культури – огірка.

Слайд 4

Предмет дослідження – вивчення впливу мінеральних та органічних добрив на зростання і розвиток плода огірка. Об’єкт дослідження – овочева культура – огірок.

Слайд 5

Задачі, що розв’язувалися в ході дослідження Вивчити літературу, матеріали в мережі Інтернет, одержати інформацію з книг про овочеву культуру – огірок. З’ясувати умови вирощування і перевірити, як добрива впливають на розвиток огірка. Провести експеримент-спостереження за розвитком рослини в різних умовах, порівняти, зафіксувати результати, зробити висновки.

Слайд 6

Наші припущення: Огірок рослина дуже вимоглива до складу грунту, має потребу у великій кількості світла і вологи. Також вважаємо, що ділянка, яка буде здобрена органічними добривами, дасть найбільший урожай, а ділянка, яка не буде здобрюватися, взагалі дасть самий менший урожай.

Слайд 7

Характеристика об’єкту дослідження Батьківщина огірка є Індія. Огірок – їстівна рослина і вирощується як овоч у багатьох країнах світу. Плоди огірка вживають недостиглими, зеленими. Плід огірка – тиквина, в довжину буває від 5 до 100см. В огірка існує багато сортів, які відрізняються один від одного формою плоду, забарвленням, розміром.