X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Будова організму людини"

Завантажити презентацію

"Будова організму людини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 10-А класу Курись Тетяна http://vk.com/id232460910 Будова організму людини Гавна їй в лічку киньте

Слайд 2

В організмі людини виділяють Кісткова система М`язова система Нервова система Серцево-судинна система Дихальна система Травна система Видільна система Репродуктивна система Ендокринна система Імунна система Покривна система

Слайд 3

Кісткова система людини або Скелет Скелет людини — це тверда структура, утворена сукупністю кісток, яка служить опорою людського тіла. При народженні скелет людини містить близько 270 кісток; до досягнення дорослого віку кількість кісток зменшується приблизно до 206, за рахунок зрощення ряду дрібних кісток. Однак в цілому кількість кісток залежить від анатомічних особливостей; наприклад, в окремих людей наявна більша, ніж звичайно, кількість ребер чи хребців.

Слайд 4

М'язова система людини М'язи виконують рухову (моторну) функцію. Клітини м'язової тканини називаютьміоцитами. У цитоплазмі міоцитів розташовуються міофібрили, що складаються зі скоротливих білків. Завдяки міофібрилам м'язова клітина здатна скорочуватися під впливом нервових імпульсів.Згідно з класифікацією м'язові тканини за особливостями будови, функції та локалізації поділяють на дві групи:гладенька (непосмугована) та поперечносмугаста (посмугована), яка в свою чергу поділяється на скелетну та серцеву. Ще відокремлюють спеціалізовану м'язову тканину.

Слайд 5

Нервова система людини Нервова система — цілісна морфологічна і функціональна сукупність різних взаємопов'язаних нервових структур, яка спільно з гуморальною системою забезпечує взаємопов'язану регуляцію діяльності усіх систем організму та реакцію на зміну умов внутрішнього та зовнішнього середовища. Нервова система діє як інтегративна, зв'язуючи в єдине ціле чутливість, рухову активність та роботу інших регуляторних систем.

Слайд 6

Серцево-судинна система людини Серцево-судинна система головним чином здійснює транспорт крові в замкненій трубчастій системі — кров'яній. До якої відноситься серце-артерії-капіляри-вени-серце. По ній циркулює рідка сполучна тканина — кров. В системі крові задіяні і інші органи, такі як печінка (деактивація токсичних речовин), легені (збагачення киснем крові за допомогою процесу, який називається — вентиляція), кровотворні органи (які постійно замінюють загинуваші елементи крові), ендокринні залози (виділяють в кров гормони). Кровоносна система забезпечує обмін речовин в організмі. Вона переносить кисень, який зв'язується з гемоглобіном в легенях, гормони, медіатори, виводить продукти обміну — вуглекислий газ, водні розчини азотистих шлаків через нирки.

Слайд 7

Дихальна система людини Ди хальна систе ма — відкрита система організму, яка забезпечує газообмін, формування гомеостазу в трахеобронхіальних шляхах, очищенняповітря, яке вдихається, від чужорідних часток і мікроорганізмів, а також аналіз пахучих речовин в атмосферному середовищі. Для підтримання дихальної системи в нормальному стані має значення правильна організація побуту, загартовування, дотримання режиму праці і відпочинку, харчування. Сприятливо впливають на роботу дихальної системи фізична праця, заняття фізкультурою і спортом. Потрібно вчитися правильно дихати. Для цього треба застосовувати комплекси фізичних вправ, які розвивають дихання.

Слайд 8

Травна система людини Травна систе ма, або травний тракт, або травна трубка — система органів призначена для переробки і видобування з їж і поживних речовин, всмоктування їх в кров і виділення з організму неперетравлених залишків (кінцевих продуктів життєдіяльності). Травна система складається з травної трубки і розміщених за її межами залоз, секрет яких надходить до травного каналу.

Слайд 9

Видільна система людини Видільна система — сукупність органів, які виводять з організму надлишок води, а також продуктами обміну речовин,солі, а також отруйні речовини, які потрапили в організм ззовні чи утворилися в ньому.Складається з нирок, сечового міхура і сечовода

Слайд 10

Репродуктивна система людини Репродуктивна система, або Статева система, — система статевих органів людини, яка відповідає за їх розмноження.

Слайд 11

Ендокринна система людини Ендокри нна систе ма — сукупність органів, частин органів та окремих клітин, які секретують у кров і лімфу гормони (речовини з високою біологічною активністю, що регулюють ріст і діяльність клітин різноманітних тканин). Ендокринна система разом з нервовою системою регулює і координує важливі функції організму людини: репродукцію, обмін речовин, ріст, процеси адаптації. Головні залози внутрішньої секреції (зліва -чоловік, праворуч - жінка): 1. Епіфіз 2.Гіпофіз 3.Щитоподібна залоза 4.Тимус5.Наднирники 6.Підшлункова залоза 7.Яєчник8.Яєчко

Слайд 12

Імунна система людини Іму нна систе ма — сукупність органів, тканин, клітин, які забезпечують захист організму від чужорідних агентів; система організму, яка контролює сталість клітинного і гуморального складу організму. Знищенню імунною системою підлягає генетично чужорідне: молекули інших організмів, мікробні клітини, молекули, до яких утворюються антитіла, а також, пошкоджені клітини власного організму; крім того, імунна система може реагувати на власні клітини та тканини, що мають пошкодження або злоякісно трансформовані. Зображення скануючого електронного мікроскопа: нейтрофіл (жовтий) охопив бактеріїсибірської виразки (помаранчевий).

Слайд 13

Покривна система людини Покривна систе ма  — система органів, що захищає тіло від пошкодження та складається з шкіри,залоз зовнішньої й інколи внутрішньої секреції та численних виростів, таких як волосся, нігті та інші. Численні функції системи включають відштовхнення води, зм'якшення ударів, захист глибших тканин, бар'єр для проникнення забруднення, патогенів й ультрафіолетового випромінювання, терморегуляція, місце розташування рецепторів дотику, тиску і болі, місце збереження жиру, інколи синтез деяких речовин, наприклад вітаміну D у людини. Ця система є найбільшою за розміром системою органів.

Слайд 14

Дякую за увагу:) Шлюха блять бивша їбать її в рот

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Біологія