X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Будова мітотичних хромосом

Завантажити презентацію

Будова мітотичних хромосом

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Будова мітотичних хромосом. Каріотип Лабораторна робота

Слайд 2

МЕТА: Навчальна: - вивчити будову, біохімічний склад хромосом; - на основі знань про будову ядра клітини сформувати поняття про роль хромосом у процесі розмноження, росту і розвитку організмів; - вивчити групи хромосом (рівноплечі, нерівноплечі, гілочкоподібні та з супутником); дати поняття про каріотип і його видову специфіку. Розвиваюча: - поглибити знання з хромосомного набору хромосом, розширити знання з каріограм та знати їх прикладне значення. Виховна: - формувати світогляд учнів, продовжити виховання бережливого ставлення до збереження геному та вивчити негативний вплив мутагенних чинників на хромосомний набір.

Слайд 3

Обладнання: Модель ДНК, карти ідіограм людини (роздатковий матеріал - норма та патологія), мікроскопи та мікропрепарати "Мітоз", таблиці з вивчаємої теми. Тип уроку: узагальнення та систематизації знань.

Слайд 4

СТРУКТУРА УРОКУ, ОСНОВНИЙ ЗМІСТ І МЕТОДИ РОБОТИ 1. Підготовчий етап. 1.1. Оргмомент. 1.2. Повідомлення теми та мети заняття. 1.3. Мотивація заняття (експрес-повідомлення викладача). На попередньому занятті ми ознайомилися з інформацією про те, як відбувається поділ соматичних клітин. Відомо, що вся генетична інформація закодована триплетами нуклеотидів ДНК, що входять до дезоксирибонуклеопротеїнового комплексу хромосом. Для нормального розвитку та існування виду необхідно, щоб кількість хромосом завжди була сталою, бо в протилежному випадку будуть розвиватися мутації,які однозначно приведуть до виникнення патологічних процесів.