X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
БІОЛОГІЧНО АКТИВНІ ДОБАВКИ

Завантажити презентацію

БІОЛОГІЧНО АКТИВНІ ДОБАВКИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

БІОЛОГІЧНО АКТИВНІ ДОБАВКИ

Слайд 2

Поняття “біологічно активна добавка” (БАД) Згідно із Законом України “Про якість і безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини”, біологічно активна добавка – це речовини або їх суміші, що використовуються для надання раціону харчування спеціальних лікувальних або лікувально-профілактичних властивостей. БАДи – це концентрати натуральних природних речовин, виділених із харчової сировини рослинного, тваринного, мінерального походження, або хімічні синтетичні аналоги природних речовин. В 1994 році Конгресом США був прийнятий закон про дієтичні добавки (DS – diеtary Supplement Health and Education). В цьому законі дані визначення поняття “дієтична добавка”(ДД).

Слайд 3

Дієтична добавка – це продукт (крім тютюну), який призначений для доповнення харчування шляхом збільшення споживання харчових продуктів, що містять один або кілька з перерахованих нижче інгредієнтів: Вітамін Мінерал Лікарську рослину Амінокислоту Іншу субстанцію, яка призначена для доповнення до їжі шляхом збільшення споживання харчових речовин Концентрат, метаболіт, екстракт або їх комбінацію.

Слайд 4

В Европейському союзі прийнята Директива 2002/46 ЄС Європейського Парламенту і Європейської Ради від 10.06.2002 р. з гармонізації правових норм держав-членів у відношенні біологічних добавок до їжі.( FS. Food supplements). В Російському законодавстві БАД, згідно з Федеральним Законом і постановою від 02.01.2000 р. № 29 “Про якість та безпеку харчових добавок”, визначаються як “природні (ідентичні натуральним) біологічно активні речовини, призначені для споживання одночасно з їжею або введення до складу харчових продуктів” Перелік компонентів, які потенційно можуть входити у склад БАДів, DS I FS в цілому практично ідентичний.

Слайд 5

Між нормами DS I FS є різниця. Згідно з нормами DS, відповідальність за кількість добавок у складі DS та їх дозування лежить тільки на виробнику і схвалення FDA не вимагається. Директивами 2002/46 вимагається встановлення максимально безпечних доз вітамінів і мінералів. Якщо виробник збирається використати новий інгредієн