X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Життєвий шлях Беніто Муссоліні

Завантажити презентацію

Життєвий шлях Беніто Муссоліні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бені то Муссоліні Benito Amilcare Andrea Mussolini (29 липня 1883 - 28 травня 1945) Італійський політичний діяч, літератор, лідер фашистської партії Один із засновників італійського фашизму, що включав в себе елементи націоналізму, корпоративізму, націонал-синдикалізму, експансіонізму і антикомунізму в поєднанні з цензурою та державною пропагандою. © Попович М.І. Штрихи до політичного портрету

Слайд 2

Дуче Великої Італії (31 жовтня 1922 — 28 квітня 1945) Голова уряду Італійської соціальної республіки (23 вересня 1943 — 26 квітня 1945) 40-й Прем'єр-міністр Італії (1922 -1943) Перший маршал Імперії З березня 1938 р Після 1936 р. отримав офіційний титул “Його Високоповажність Беніто Муссоліні, глава уряду, Дуче фашизму і засновник імперії ». У демократії відштовхують три речі: беcхребетность, звичка колективної безвідповідальності і помилковий міф про загальне щастя і невпинному поступі. © Попович М.І.

Слайд 3

Соціалізм — ошуканство, комедія, фантом, шантаж Місце народження Муссоліні, використовується як музей. З 1900 р. активно цікавиться політикою. Стає переконаним соціалістом, а пізніше марксистом. Великий вплив на нього справили твори Фрідріха Ніцше та погляди брата Арнальдо, який став визначним теоретиком фашизму. У 1908 році стає у Форлі редактором соціалістичної газети La Lotta di Classe («Класова боротьба»). У 1910 році Муссоліні секретар місцевого осередку Соціалістичної партії. © Попович М.І.

Слайд 4

Фашизм - від слова fasces (іт. fascio) (Фасції - зв'язка прутів, яку несли ліктори перед римськими магістратами і яка була символом державної влади). Фашизм став для італійців символом сили та порядку. Організувався фашизм 23 березня 1919 року, коли в Мілані пройшла зустріч фашистської партії Fasci de Combattimento. У 1921 р. проходить до парламенту ставши членом правого крила. 7 листопада 1921 р. Італійський союз боротьби перетворений в Національну фашистську партію. Суть фашизму полягає в тому, що це політична система, при якій інтереси держави ставляться вище інтересів особистості. © Попович М.І. Герб фашистської партії У листопаді 1914-го року засновує газету Il Popolo d'Italia («Народ Італії») та провійськову групу Fasci d'Azione Rivoluzionaria.