X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Й.В.Гете

Завантажити презентацію

Й.В.Гете

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготували: учні 7 – 8 класів Автори проекту: Білецька Світлана та Гащенко Катерина, Керівники проекту: Маляренко Лариса Сергіївна, Хлєбнікова Людмила Василівна Херсонська загальноосвітня школа № 37 імені В. Дробота

Слайд 2

Багато хто вважає паління звичкою, думаючи, що кинути палити дуже легко, що це тільки питання вольового зусилля. Що таке паління? Паління це визначена форма наркотичної залежності. Паління-частина нашого способу життя, елемент нашого поводження. Для багатьох курців паління стає частиною свого Я, а таке внутрішнє сприйняття самого себе, іноді дуже важко змінити.

Слайд 3

Й.В.Гете О. де Бальзак. брати Кличко «Від паління тупієш, воно не сумісне з творчою роботою. Паління добре лише для бездіяльних людей.» «Жоден із нас не палить, оскільки паління навряд чи допомогло б нам досягти тих результатів, які ми маємо на сьогодні» «Табак приносить шкоду тілу, руйнує розум, отупляє цілі нації»

Слайд 4

Історія походження тютюну Вважається, що тютюн вирощувався ще в VI столітті до нашої ери. Американські індіанці використовували тютюн з медичною або релігійною метою. 15 жовтня 1492 тютюн був переданий Христофору Колумбу американськими індіанцями як подарунок і, незабаром, в кінці XV століття тютюн був завезений у Європу, і його почали вирощувати повсюдно. До Росіі тютюн потрапив на початку XVII століття. Куріння у той час переслідувалося владою. Петро I, приохотився до куріння тютюну під час перебування в Голландії, та дозволив продаж тютюну в Росії, наклавши торгівлі мито на розповсюдження тютюну, поповнюючи державну скарбницю. В Україну тютюн завезли у ХVII ст. Це «диявольське зілля» було заборонено церквою. За куріння, нюхання або жування тютюну карали… вириванням ніздрів. У 1697 р. Петро I зняв заборону. З того часу вирощування цієї рослини в Україні поширювалося.

Слайд 5

Тільки факти. Ви знаєте, що ...   Рак легенів у більше, ніж 90% випадків спричиняє паління; 15-20% інших онкологічних захворювань виникають з причини паління; Серед хворих на хронічний бронхіт 75% - курці; Кожна четверта (25%) смерть в результаті серцево-судинних захворювань спричинена палінням.

Слайд 6

В Україні палять…

Слайд 7

Що ж спонукає підлітків до паління?   бажання довести свою незалежність батькам Цікавість, бажання відкрити для себе нові відчуття, спровоковані рекламою.   щоб бути прийнятим до компаніі однолітків, які палять Мода, бажання бути незалежним, здаватися дорослішим.