X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вольфганг Амадей Моцарт"

Завантажити презентацію

"Вольфганг Амадей Моцарт"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вольфганг Амадей Моцарт австрійський композитор, представник класицизму

Слайд 2

БІОГРАФІЯ Вольфганг Амадей Моцарт (1756-1791) повне ім'я: Йоганн Хризостом Вольфґанґ Теофіл Моцарт - австрійський композитор. Представник віденської класичної школи. Вважається одним із найгеніальніших музикантів в історії людства. Творчий доробок Моцарта становить понад 600 творів.

Слайд 3

Моцарт, як відомо, був вундеркіндом: у чотири роки маля написало свій перший концерт для клавіру, такий складний, що навряд чи хто-небудь з європейських віртуозів міг би його виконати. ЦІКАВІ ФАКТИ вундеркінд

Слайд 4

важке дитинство Все дитинство Моцарта було безперервною низкою виступів і музичних занять. На багаточисельних концертах в різних куточках Европи диво-дитя розважав великосвітську публіку: грав на клавірі із закритими очима - отець закривав йому обличчя хусткою. Тією ж хусткою закривали клавіатуру, і він цілком справлявся з грою. На одному з концертів на естраду раптом вийшла кішка... Моцарт кинув грати і зі всіх ніг помчав до неї. Забувши про публіку, юний геній почав бавитися з твариною, і на сердитий окрик отця відповідав: - Ну, татко, ще трохи, адже клавесин нікуди не подінеться, а кішка піде.

Слайд 5

співрозмовник Одного разу, коли семирічний Моцарт давав концерти у Франфкурте-на-Майне, після виступу до нього підійшов хлопчик років чотирнадцяти. - Ти так чудово граєш! - сказав він юному музикантові. - Мені ніколи так не навчитися... Та що ти! -здивувався маленький Вольфганг. - адже Це так просто. А ти не пробував писати ноти?.. Ну, записувати мелодії, які приходять тобі в голову... Не знаю... Мені в голову приходять тільки вірші... - Напевно, писати вірші дуже важко? - Та ні, зовсім легко. Ти спробуй. Співрозмовником Моцарта був юний Гете.

Слайд 6

Молодий академік У сім років Вольфганг написав свою першу симфонію, в дванадцять років - першу оперу "Бастьен і Бастьена". У Болонській академії існувало правило не приймати нікого в члени академії молодше двадцяти шести років. Але для вундеркінда Моцарта було зроблено виключення. Він став академіком Болонської академії в чотирнадцять років.