X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Василь Королев

Завантажити презентацію

Василь Королев

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Магічний світ Василя Королева-Старого 1879-1943

Слайд 2

Біографія Справжнє прізвище письменника Василь Королів. Відомий літературознавець Олексій Дей у «Словнику українських псевдонімів» зазначив, що В. Королів мав 30 різних псевдонімів та криптонімів. Крім найбільш вживаного В. Старий, зустрічаються і такі, як К-ьов В. та Диканський В.

Слайд 3

Біографія Василь Королів-Старий народився у сім'ї священика в смт. Ладан Прилуцького повіту на Полтавщині 4 лютого 1879 р. Навчався в Полтавській духовній семінарії.

Слайд 4

Біографія Під час навчання у Полтавській духовній семінарії В. Королів познайомився із Симоном Петлюрою, з яким підтримував дружбу довгі роки.

Слайд 5

Біографія Отримавши імператорський дозвіл на навчання у світському закладі, вступив до Харківського ветеринарного інституту. У 1906 р. під час революційних подій в Україні Королів-Старий був заарештований царським урядом.

Слайд 6

Біографія Після 1905 року Василь Костьович мешкає у Києві. Він стає секретарем газети «Рада», також співзасновник, а потім і директор видавництва «Час».

Слайд 7

Біографія Наприкінці серпня 1917 року вийшов перший номер критико-бібліографічного періодичног