X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Стефені Маєр

Завантажити презентацію

Стефені Маєр

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема. Підготувала Коваленко Світлана Володимирівна, бібліотекар 2 категорії Уманської міської гімназії

Слайд 2

В 1995 році Стефені закінчила Університет імені Брігама Янга в штаті Юта, отримала ступінь бакалавра за спеціальністю англійська мова. Під час навчання багато і з захопленням читала. Стефені Морган Маєр народилась 24 грудня 1973 року в місті Хартфорд. Дитинство її пройшло в місті Фінікс разом з двома сестрами та трьома братами. Майбутнього чоловіка Крістіана зустріла ще в підлітковому віці. Одружились вони в 1994 році.

Слайд 3

Письменниця запропонувала свій твір літературним агентам, адреси яких знайшла в Інтернеті. Героїв роману “Сутінки” письменниця побачила у сні. Їй наснились палко закохані хлопець-вампір та смертна дівчина, що сиділи поруч на галявині, заллятій сонячним світлом. Ранком 29-літня домогосподарка почала занотовувати свої ідеї. А через три місяці закінчила роман “Сутінки”.

Слайд 4

Після декількох невдалих спроб надрукувати роман (письменниці в співпраці відмовили 14 літературних агентств), Стефені нарешті підписала з видавництвом “Літл, Браун и К” контракт на три книги, згідно якому вона отримувала гонорар у 750 тисяч доларів. Роман, що був написаний в першу чергу для підліткової аудиторії, вийшов в США восени 2005 року та мав приголомшливий успіх .