X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Шекспір

Завантажити презентацію

Шекспір

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«З-поміж усіх великих людей Шекспір найзагадковіший. Єдине, що ми знаємо про нього, — це те, що він жив і страждав». Дж. Джойс «Син Вічності і Слави». Дж. Мільтон «Є генії, які належать не одній країні і не одній епосі, а всьому людству, всьому Всесвіту, і серед них одне з перших місць належить Шекспіру». Ф.Шипулинський

Слайд 2

Вільям Шекспір народився 23 квітня 1564 р. у графстві Йоркшир в невеликому провінційному містечку Стретфорд-на-Ейвоні на Хенлі-стріт Пращури письменника були вільними землеробами. Серед них були хоробрі воїни, учасники Сторічної війни, про що свідчить прізвище «Шекспір», що в перекладі означало «той, хто трясе списом».

Слайд 3

Батько Джон Шекспір був заможним ремісником, рукавичником і торговцем. Він займав видне положення в місті, у свій час був міським головою. Мері Арден - мати поета, була дочкою багатого землевласника У 1596 р. Дж.Шекспір отримав дворянство. Він домагався цього майже тридцять років і досяг завдяки впливовим друзям сина Вільяма.

Слайд 4

Навчався Шекспір у «граматичній школі», де, крім англійської, вчили латині і грецькій мові. Він був здібним учнем, тому його призначили помічником учителя.