X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рузвельт (Roosevelt) Франклін Делано

Завантажити презентацію

Рузвельт (Roosevelt) Франклін Делано

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ті, хто відмовляється від свободи заради тимчасової безпеки, не заслуговують ні свободи, ні безпеки. Рузвельт (Roosevelt) Франклін Делано (30.01.1882 — 12.04.1945) політичний діяч, 32-й президент Сполучених Штатів Америки (1933-1945). Рузвельт — єдина в історії США людина, що чотири рази обиралась на посаду президента. Його ім'я асоціюється з реформами «Нового курсу», становленням та організацією антигітлерівської коаліції, військовими успіхами союзників, планами післявоєнного облаштування світу та ідеєю створення ООН. © Попович М.І. Штрихи до політичного портрету

Слайд 2

Уявімо собі цивілізацію у вигляді дерева, на якому в процесі росту відмирають гілки. Радикал вимагає їх відрізати, консерватор закликає не чіпати! А ліберал йде на компроміс, він говорить — давайте підстрижемо їх для того, щоб не шкодити ані старого стовбуру, ані нових гілок 1910 обраний в сенат штату Нью-Йорк 1913—1920 рр. — помічник морського міністра в уряді президента Вудро Вільсона 1920 р. — кандидат на пост віце-президента США від Демократичної партії 1.01.1929 — 31.12.1932 - 44-й губернатор штату Нью-Йорк 4.03.1933 — 12.04.1945 - 32-й президент США Політична діяльність в лавах Демократичної партії Франклін Делано Рузвельт з фермерами. 1932 р. Фото з кн.: The 20th century a chronicle in pictures. New York. 1989. © Попович М.І.

Слайд 3

Я завжди була готова дати пояснення, але ніколи не вибачалася, якщо робила те, що вважала правильним. Дружина, друг і соратник Елеоно ра Ру звельт — американський суспільний діяч, дружина президента США. Найпопулярніша перша леді за всю історію Сполучених Штатів. Ніколи не ховалася за спину чоловіка, активно беручи участь в політичному житті країни, за що самого президента іноді навіть дорікали. Але він лише розводив руками: «У нас вільна країна. Моя дружина ходить куди хоче, спілкується з ким хоче і чогось навчається при цьому ». © Попович М.І.

Слайд 4

«Новий курс» (англ. New Deal, дослівно - «Нова угода») — заходи із запровадження централізованого планування і стимулювання економіки США яка провадилась адміністрацією президента США Франкліна Делано Рузвельта задля подолання Великої депресії в період між 1933 і 1940 рр Зліва зверху: Підписання документів про створення державної корпорації Адміністрація долини Тенессі (англ. Tennessee Valley Authority), частини плану реалізаці Нового курсу, травень 1933. Справа вверху: Президент Рузвельт, засновник і ідеолог програми Нового курсу. Внизу: Суспільні роботи на фресці присвяченій Новому курсу. Зараз виникла «життєва необхідність створення централізованого контролю у питаннях, які на теперішній час належать приватній ініціативі» З економічної теорії Кейнса © Попович М.І.