X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рафаель Санті

Завантажити презентацію

Рафаель Санті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рафаель Санті ( 1483 -1520 )

Слайд 2

Рафае ль Са нті (італ.Raffaello Santi, Raffaellо Sanzio) народився в березені чи квітені 1483, в Урбіно — помер 6 квітня 1520, Рим — італійський живописець, графік, скульптор і архітектор епохи Відродження. Втілив у своїх творах гуманістичні ідеали високого Відродження.

Слайд 3

Ранні роки Рафаель народився у містечку Урбіно в області Марке, що належав тоді герцогам Монтефельтро. Був сином Джованні Санті — придворного художника урбінського герцога. До того ж батько займався поезією. Збережені картини батька мають невелику мистецьку вартість. Але перші навички син отримав в майстерні батька, що прищепив сину зацікавленість в мистецтві. Батько помер, коли сину виповнилося одинадцять років. Відтепер на виховання підлітка і зростання його майстерності матимуть вплив сторонні митці.

Слайд 4

Три ранні шедеври До цього періоду належать три маленькі шедеври молодого художника - «Мадонна Конестабіле» «Сон лицаря» (Лицар на перетині шляхів) «Заручини Діви Марії».

Слайд 5

Рафаель портретист Серед перших портретних зображень художника - портрети Аджело та Маддалени Доні. Рафаель намалював небагато суто станкових портретів. Значно більше їх лише на фресках в Ватикані. Найвідоміші з них: Портрет Маддалени Доні. 1506. Галерея Палатіна. Флоренція Портрет Анджело Доні. 1506. Галерея Палатина. Флоренція Джуліано де Медичі Кардинал Бернардо Довіці , Палаццо Пітті

Слайд 6

Мадонни пензля Рафаєля Твори Рафаеля зображають переважно Мадонн, яких художник малював поетично і водночас просто за своєю композицією. Ні до ні після Рафаеля жоден художник не спромігся створити стільки довершених і при цьому різноманітних картин із зображенням Мадонни з немовлям. Діва Марія на його картинах то зовсім юна і ніжна, то зображена у вигляді простої напрацьованої та стомленої селянки. Мадонна чи надійно тримає немовля Ісуса у руках чи бавиться з ним на тлі різноманітних пейзажів.