X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Нікола Тесла"

Завантажити презентацію

"Нікола Тесла"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Нікола Тесла

Слайд 2

Ні кола Те сла  (1856—1943) — сербський та американський винахідник і фізик. Походив із сербської сім'ї, згодом став громадянином США. Тесла найбільш відомий своїми винаходами в області електрики, магнетизму та електротехніки. Зокрема Теслі належать винаходи змінного струму, поліфазової системи та електродвигуна з перемінним струмом. Він був ключовою фігурою при побудові першої гідроелектростанції на Ніагарському водоспаді. Одиниця вимірювання магнітної індукції в системі СІ названа на честь дослідника.

Слайд 3

Біографія За легендою, Нікола Тесла народився точно опівночі дуже грозової ночі. Це сталося в селі Сміляни в Хорватії. Його батько — Рев Мілутін Тесла був священиком православної церкви. Мати—Джука Тесла — була донькою православного священика. У сім'ї було п'ятеро дітей, Нікола був четвертою дитиною. 1862-го року сім'я переїхала до Ґоспіча, де Тесла відвідував гімназію. Згодом Тесла закінчив школу в Карловаці. Студіював електротехніку у Технічному університеті Ґраца, де намагався отримати ступінь бакалавра. Але училище не затвердило йому цей ступінь через часті пропуски лекцій. 1880 — навчався у Карловому університеті у Празі.

Слайд 4

З 1884-го року Тесла без суттєвих статків переїхав до Нью-Йорку, де також працював спочатку в компанії Едісона, де досягнув великих успіхів. Через рік звільнився через розходження в поглядах із відомим винахідником. Едісон був прихильником використання постійного струму, а Тесла вважав, що майбутнє за змінним струмом. Під кінець свого життя Тесла все більше ставав відлюдником. Він помер від серцевої недостатності між 6 та 8 січня 1943 року в готелі «Нью-Йоркер». Незважаючи на велику кількість патентів, Тесла помер боржником.

Слайд 5

Пам'ятник Теслі біляНіагарського водоспаду, штат Нью-Йорк, США

Слайд 6

Пам'ятник Теслі біляНіагарського водоспаду з боку Канади