X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Міжнародна діяльність Харківського інституту банківської справи

Завантажити презентацію

Міжнародна діяльність Харківського інституту банківської справи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міжнародна діяльність Харківського інституту банківської справи здійснюється відповідно до Концепції міжнародної діяльності Університету банківської справи Національного банку України Мета розвитку міжнародної діяльності - перетворення зарубіжних контактів у реальний інструмент вдосконалення якості освіти та нарощення науково-інтелектуального потенціалу Університету, підвищення його конкурентоспроможності в процесі інтеграції України до єдиного Європейського простору вищої освіти.

Слайд 2

Головним завданням міжнародної діяльності є створення ефективної системи міжнародної співпраці шляхом широкого залучення до зарубіжних зв’язків факультетів і кафедр, науково-педагогічних працівників, студентів та аспірантів. Основними пріоритетами міжнародної діяльності Харківського інституту банківської справи УБС НБУ є: Підвищення якості міжнародного співробітництва в загальній структурі освітніх послуг навчального закладу; Розширення механізмів та інфраструктури міжнародної діяльності.

Слайд 3

Діяльність з розвитку міжнародної співпраці в контексті Болонської декларації необхідно розвивати в таких напрямках: співпраця у сфері науково-дослідної роботи; міжнародна студентська мобільність і академічні обміни; міжнародні зв'язки у сфері експорту освітніх послуг; підвищення ефективності міжнародної діяльності.

Слайд 4

Традиційним стало залучення зарубіжних вчених до навчального процесу, семінарів і курсів з підвищення кваліфікації У квітні 2004 року для студентів і викладачів був прочитаний курс лекцій з економіки та фінансового менеджменту професором Університету Іллінойс-Спрінгфілд (США) Н.Д. Сканнел (Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта (США)), У травні 2004 року проведений курс лекцій з банківської справи ректором Вищої школи Бундесбанку доктором Д.Шонвіцом. У листопаді 2005 р. та жовтні 2006 р. було проведено два курси лекцій з банківської справи членом наукового товариства Дипломованого інституту Банкірів (Великобританія), радником Британського Корпусу Експертів Уайзом Уорреном.