X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мерилін Монро"

Завантажити презентацію

"Мерилін Монро"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мерилін Монро Левчук Катерина 9-А

Слайд 2

Мерилін Монро – це американська кіноактриса, співачка та модель. Ось уже багато років вона залишається еталоном жіночої краси та іконою стилю, навіть попри те, що вже давно померла.

Слайд 3

Слайд 4

Біографія Справжнє ім’я кінодіви - Норма Джин Мортенсен. Вона народилася 1 червня 1926 року у Лос – Анжелісі, Каліфорнія. Ствердують, що Норму Джин назвали в честь двох великих актрис того часу: Норми Талмадж і Джин Харлоу.

Слайд 5

Її матір, Гледіс, була психічно неврівноваженою і фінансово не спроможною піклуватися про молоду Норму Джин, тому вона віддала доньку до прийомної сім'ї: Алберта та Іди Болендер з Каліфорнії. Там Норма прожила до семи років.

Слайд 6

Мерилін Монро в дитячі роки

Слайд 7

Згодом повертається жити до матері, та у Гледіс все частіше відбуваються психічні напади. Через це право опікунства на дівчинку передається найкращій подрузі її матері, Грейс MакKі.

Слайд 8

Слайд 9

Грейс дозволяла Нормі носити макіяж та завивати волосся. Вони разом ходили в кінотеатри, формуючи у Норми захоплення кінофільмами та акторами. Грейс стала людиною, яка сказала Нормі, що к