X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Майя Фролова ― відома дитяча письменниця

Завантажити презентацію

Майя Фролова ― відома дитяча письменниця

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Майя Фролова ― відома дитяча письменниця

Слайд 2

Смілянщина― батьківщина Майї Фролової Народилася письменниця 6 січня 1931 року в м. Сміла в різнонаціональній родині. Батько Флор Лепешко - українець, колишній відповіда-льний секретар смілянської районної газети "Червоний стяг", мати - Броніслава Броніславівна - чистокровна полька. Маючи початкову медичну освіту та вже двох дітей — Володю і Майю, вона виявила бажання в 1941 му році вступити до Черкаського педінституту на факультет російської філології.

Слайд 3

Довга дорога поневірянь Згодом для 9-річної Майї, що навчалася в 3 класі Смілянської школи №3, почалася довга дорога поневірянь; спочатку до бабусі в Сибір, потім, з початком війни, евакуювалася з родиною в Чувашію, далі - знову Сибір, і лиш по закінченню Корсунь-Шевченківської битви знову повернулася до рідної Сміли.

Слайд 4

І знову тисячі кілометрів Майя Фролова вступила до Чернівецького університету на факультет російської філології. Вийшовши заміж на ІІІ курсі університету, вона долає тисячі кілометрів уздовж і впоперек Радянського Союзу через постійні чоловікові відрядження, за професією військового: Москва, Магадан, Владивосток, Грузія, Далекий Схід…

Слайд 5

Перша книга Перша книжка «Солнечная Северяния» побачила світ в 1962 році. В 1972 році, маючи у своєму доробку вже кілька книг, на запрошення та за клопотанням М. Негоди Майя Фролова з доньками переїздить із Грузії до Черкас.

Слайд 6

Великий біль “Але завжди головною любов’ю і великим притяганням була рідна земля, ― писала Майя Фролова,— адже батьківщина ― це коріння, яке живить нас, у розлуці з нею висихає серце. Великий мій біль – втрачена рідна мова, яку знаю, люблю. Але писати нею не можу, занадто довгою була розлука з мовним середовищем України…” «Над Тавдой-рекой», «Современная девочка», «Счастье ― оно какое?». ― цими книгами зачитуються діти різних поколінь.