X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Маршал «Перемоги» Жуков"

Завантажити презентацію

"Маршал «Перемоги» Жуков"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Маршал «Перемоги» Жуков Один з найвідоміших військових командувачів Другої Світової війни. Великий герой герой Радянського Союзу та просто кат для радянського народу.

Слайд 2

Георгій Жуков - в історію ввійшов як великий полководець, що не знав поразки, а також великий стратег. Але нові документи показують нове.

Слайд 3

З усіх загальновідомих ресурсів про війну ми дізнаємося тільки те, що нам можна знати. Так і у випадку з Жуковим. Нам нав'язують думки про те що Жуков - є перемогою для всього народу. Але чи це так? PR компаніям того часу могла би позаздрити навіть Кока-кола, напівзруйнованій країні потрібен був символ який впевнено веде до перемоги, і таким символом виявився Жуков. Він дуже старанно відпрацьовував свій хліб, не зупиняючись ні перед чим, але всі його «перемоги» на Курській дузі, обороні Ленінграда і Москви, взяття Берліна не більше ніж вигадка.

Слайд 4

У Жукова преобладала манера в большей степени повелевать, чем руководить. В тяжелые минуты подчиненный не мог рассчитывать на поддержку с его стороны — поддержку товарища, начальника, теплым словом дружеским советом.-К.К. Рокоссовский. 

Слайд 5

Жорстокість, що проявляв Жуков до своїх солдат дивувала навіть американських генералів. Для американців це було не зрозуміло як можна не шкодувати простих людей до такої міри, щоб посилати просто на вірну смерть для проходження мінних полів. Так хто він герой чи просто кат з владою у руках?? Перейдемо до конкретних фактів….

Слайд 6

Перший міф, що ми розвіємо це те що битву на Халхін –Голі виграв Жуков. 1.На цьому полі бої вперше було випробувано метод розстрілу солдат для підвищення ефективності військ. 2.Головного розробника стратегії вважають Жукова, але це не так… за новими даними це був Камбрі Багданов.