X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лев Толстой

Завантажити презентацію

Лев Толстой

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лев Миколайович Толстой ІІ частина презентації вч. Денисюк Т.Г.

Слайд 2

Творчість Льва Толстого. Літературний диктант 1.Творчість Л.Толстого умовно поділяють на … періоди 2. До його автобіографічних повістей входять … 3. Свої враження від Кримської війни він відобразив в циклі оповідань … 4. Жанр, до якого належить твір “ Війна і мир ”, - це … 5. Сам автор називав цей твір словом … 6. Історичні події “ Війни і миру ” охоплюють період з … до … 7. Головними героями твору, які шукають сенс буття, є … 8. Толстовським ідеалом жінки в творі виступає … 9. Співставляючи образи полководців, письменник використовує художній прийом … 10. З 1871 до 1881 Л.Толстой переживає … 11. Твори “Живий труп”, “Хаджи-Мурат”, “Після балу” написані … 12. Роман-епопея – це …

Слайд 3

Періоди творчості:І–ранній–1848-1862–автобіографічні повісті, “Севастопольські оповідання ”, “Люцерн”, “Козаки” ІІ-1862-1870 - “Війна і мир” ІІІ – 1871-1881- творча й духовна криза- “Анна Кареніна”, “Воскресіння”, “Крейцерова соната” ІV-1881-1910-”Живий труп”, “Хаджи-Мурат”, “Після балу ”

Слайд 4

Лев Миколайович Толстой і його роман “Анна Кареніна” Л.Толстой з онукою. Фотографія, зроблена дружиною письменника 1906 р.

Слайд 5

Поміщик, письменник, громадський діяч, педагог, чоловік, батько, дідусь

Слайд 6

1873 – 1877р. – робота над романом “Анна Кареніна”

Слайд 7

І.С.Тургенєв про роман “Анна Кареніна” «Он теперь первый писатель не только в России, но и во всём мире. Некоторые его страницы, например , свидание Анны с сыном, - какое совершенство! Когда я читал эту сцену, у меня книга из рук выпала. «Да! Неужели, - говорил я мысленно, - можно так хорошо написать?»