X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кишковопорожнинні

Завантажити презентацію

Кишковопорожнинні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кишковопорожнинні Роботу виконала учениця 10-Ф класу Спеціалізованої школи №28 Коваленко Вероніка

Слайд 2

Кишковопорожни нні - група тварин невизначеного таксономічного рангу, до якої належать типи Кнідарії та Реброплави, які мають найпростішу тканинну організацію тіла.

Слайд 3

Кишковопорожнинні - багатоклітинні тварини, тіло яких має променеву симетрію, та складається з двох шарів клітин - зовнішнього та внутрішнього, між якими міститься драглиста опорна пластинка – мезоглея. Ротовий отвір веде в кишкову порожнину, що являє собою мішок або систему каналів (у медуз), анального отвору немає.  Будова та функціонування кишковопорожнинних

Слайд 4

Тип Кишковопорожнинні ділиться на три класи: Гідроїдні, Сцифоїдні та Коралові поліпи. 

Слайд 5

Кишковопорожнинні живуть у морях та океанах, рідше в прісних водоймах; є як прикріплені та малорухомі форми, так і ті, що активно плавають (в багатьох відбувається чергування прикріпленої та рухомої стадій життєвого циклу). 

Слайд 6

Розміри тіла від 1 мм (деякі поліпи) до 30 м (ціанея арктична). Всього нараховується близько 9 тис. видів кишковопорожнинних.

Слайд 7

Зовнішній шар клітин - ектодерма. Під мікроскопом в ектодермі видно кілька типів клітин. Найбільше серед них епітеліально – м`язових. Є нервові клітини, що мають довгі відростки, тому нагадують зірочки. Нервові, жалкі й статеві клітини утворюються із проміжних клітин. Якщо тіло десь ушкоджується, то проміжні клітини починають посилено рости. Процес відновлення втрачених або ушкоджених частин тіла називають регенерацією.