X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Киричук Валерій Олександрович

Завантажити презентацію

Киричук Валерій Олександрович

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Проектування особистісного розвитку учнів загальноосвітніх і професійно- технічних навчальних закладів”. Психолого- педагогічнa системa:

Слайд 2

Киричук Валерій Олександрович Киричук Валерій Олександрович - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології ЦІППО АПН України, старший науковий співробітник Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи. Автор проекту:

Слайд 3

Психолого-педагогічне проектування особистісного розвитку учнів, це багаторівнева система взаємопов’язаних психолого-педагогічних технологій, які забезпечують послідовність навчально-виховного процесу навчального закладу і розкривають характер взаємодії учасників НВП залежно від поставлених цілей і завдань системи освіти.

Слайд 4

Мета проекту: створення нової моделі виховної роботи на основі інноваційної системи психолого-педагогічного проектування особистісного розвитку учня. Проект пройшов наукову експертизу у відділенні психології, вікової фізіології та дефектології АПН України, схвалений на Президії Академії педагогічних наук України (протокол 31/75-69 від 22.05.01р.) та затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 29.09.2001р.№665.

Слайд 5

Створено ефективну модель системи виховного процесу в умовах загальноосвітнього навчального закладу на основі інноваційної технології „Психолого-педагогічне проектування особистісного розвитку учня”, що максимально оптимізує процес психо-соціального та духовного розвитку особистості. У запропонованому проекті дослідно-експериментальної роботи застосовано системний підхід (компонентно-структурний і функціональний аналіз) у дослідженні феномена психо-соціальної активності та розвитку особистості, запропоновано конкретну психолого-педагогічну технологію, що забезпечує систему виховної роботи загальноосвітнього навчального закладу. Цілісна система вибудувана як сукупність наукомістких взаємопов’язаних технологій. Вона є теоретично обґрунтованою та експериментально доведеною і є результатом синте