X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Іван Семенович Нечуй-Левицький: біографія

Завантажити презентацію

Іван Семенович Нечуй-Левицький: біографія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

ЖИТТЄВА СТЕЖИНА: Народився 25 листопада 1838 року в Стеблеві, в сім'ї сільського священика. На сьомому році життя Івана віддали в науку до дядька, який вчителював у духовному училищі при Богуславському монастирі. Після училища в чотирнадцятилітньому віці вступив до Київської духовної семінарії, де навчався з 1853 по 1859 рік.

Слайд 3

1861 року Левицький вступає до Київської духовної академії. 1865 року І. Левицький закінчує академію із званням магістра, але відмовляється від духовної кар'єри й викладає російську мову, літературу, історію та географію.

Слайд 4

ТВОРЧІСТЬ: Друкуватися почав із 1868 року («Дві московки»). 1876 рік – антикріпосницька повість «Микола Джеря».

Слайд 5

1878 рік – повість «Бурлачка» про життя заробітчан. 1874 рік – повість «Хмари». 1879 рік – повість «Кайдашева сім’я”.

Слайд 6

Повість “Кайдашева сім’я”

Слайд 7

Слайд 8

Ідея твору: Духовна роз’єднаність – ось те лихо, яке кожен день отруює українську родину, яка впродовж віків була оповита високою духовністю і мораллю.

Слайд 9

Новаторство письменника якраз виявилося в тому, що він показав руйнування набутої духовності труднощами щоденного життя, відтворив такий стан українського селянства, який нівечить справжню суть його “народного духу”.